Apartamenty w Zakopanem – poczuj się jak w domu!

Jeśli szukasz wygodnego lokum na wyjazd do stolicy Tatr, w którym poczujesz się tak jak we własnym domu, to już teraz rezerwuj apartament w Zakopanem. Przeczytaj i zobacz, dlaczego warto.

Twoja prywatność na pierwszym miejscu

Apartamenty w Zakopanem to zazwyczaj całe mieszkania do wynajęcia na określony okres czasu. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł przede wszystkim zachować swoją prywatność.

Do twojej dyspozycji pozostaje kuchnia, salon, a dla wymagających nawet jadalnia czy taras z pięknym widokiem na Tatry. Najważniejsze jest jednak to, że nikt nie będzie kontrolował co robisz w swoim wolnym czasie, a ty bez skrępowania będziesz mógł oddawać się swojej ulubionej rozrywce.

Niekończąca się lista udogodnień

Uwielbiasz pić kawę z ekspresu i nie wiesz jak przeżyjesz kilka dni z tą ohydną hotelową lurą, którą wszyscy nazywają kawą? Jeśli wybierzesz nocleg w apartamencie w Zakopanem, już nigdy więcej nie będziesz musiał tego znosić.

Potrzebujesz ekspresu? Po nartach chcesz się wygrzać przy wielkim kominku? Śledzisz wiadomości na bieżąco i potrzebujesz telewizora z dostępem do wszelkich kanałów informacyjnych (i nie tylko)? Nie ma sprawy!

To tylko kilka z wymienionych udogodnień, dzięki którym poczujesz się jak w domu. Aby mieć pewność, że rezerwujesz apartament z dokładnie tym sprzętem, którego potrzebujesz, na stronie rezerwacyjnej zaznacz te udogodnienia, na których ci zależy.

Apartamenty w Zakopanem dla rodziny, pary czy paczki przyjaciół

Niezależnie od tego z kim wybierasz się do stolicy Tatr, zawsze znajdziesz apartament, który będzie dostosowany do twoich potrzeb.

Większe apartamenty są najlepsze dla rodziny, która potrzebuje dużo miejsca i przestrzeni. Dodatkowo, apartamenty w Zakopanem bardzo często posiadają pakiety udogodnień czy atrakcji dla dzieci oraz maluszków, które mogą ułatwić rodzicom codzienne funkcjonowanie podczas wyjazdu, zwłaszcza z małym dzieckiem.

Te mniejsze, bardziej przytulne będą idealne na romantyczny wyjazd dla dwojga. Nic tak nie zbliża do siebie jak wspólne rozmowy przy kominku.

Apartament będzie bardzo dobrym pomysłem również podczas wyjazdu ze znajomymi. Zachowacie niezbędną dla siebie prywatność, ugotujecie coś razem, a w razie potrzeby rozdzielicie i zaplanujecie wieczór w mniejszych grupkach bez ryzyka, że będziecie wzajemnie sobie przeszkadzać.

Spokój i cisza w towarzystwie pięknych widoków

Dla spragnionych pięknych widoków i odpoczynku mamy dobrą wiadomość. Apartamenty w Zakopanem nie tylko oferują wiele udogodnień, ale również ciszę oraz spokój. Jeśli lubisz kontemplować naturę nie ruszając się z fotela na tarasie, nic bardziej trudnego! Niektóre apartamenty w Zakopanem mogą pochwalić się przepięknymi widokami, roztaczającymi się wokół, które zapierają dech w piersiach nawet najbardziej zatwardziałym góralom czy mieszkańcom przyzwyczajonym do tych widoków.

 

Hotel Górski na Kalatówkach

Hotel Górski na Kalatówkach został wybudowany w 1938 roku na potrzeby narciarskich mistrzostw świata. Położony jest przy północno–zachodnim skraju Polany Kalatówki na wysokości 1198 m n.p.m. Prowadzi do niego brukowana Droga Brata Alberta z Kuźnic, która jest zamknięta dla ruchu samochodowego.

Czytaj więcej »

Muzeum Kornela Makuszyńskiego

Muzeum Kornela Makuszyńskiego mieści się w Willi Opolanka przy ul. Tetmajera 15. W tym budynku znany pisarz i wielki przyjaciel dzieci spędził ostatnie 19 lat swojego życia, a wcześniej wraz z żoną przyjeżdżał tu na letnie i zimowe wakacje. Muzeum mieści się na pierwszym piętrze domu, w apartamencie zamieszkiwanym przed laty przez Kornela Makuszyńskiego.

Czytaj więcej »

Kapliczki w Cichym

Na terenie całej wsi rozsiane są XIX-wieczne drewniane i murowane kapliczki. Przed wieloma z nich ustawione są ławeczki dla wiernych. Stanowią niewątpliwą ozdobę i dodają uroku wsi.

Czytaj więcej »

Kaplica na Jaszczurówce

Przy drodze Oswalda Balzera, w Jaszczurówce (dzielnica Zakopanego) stoi zabytkowa Kaplica pw. Najświętszego Serca Jezusa (potoczna nazwa: Kaplica na Jaszczurówce) , ufundowana przez rodzinę Uznańskich i wybudowana w latach 1904 – 1908. Kaplica na Jasczurówce została zaprojektowana przez Stanisława Witkiewicza i jest jednym z najpiękniejszych budynków reprezentujących styl zakopiański.

Czytaj więcej »

Pomnik Andrzeja Chramca

Przed Urzędem Miasta mieszczącym się przy ul. Kościuszki 13 stoi, odsłonięty w 2006 roku, pomnik Andrzeja Chramca autorstwa warszawskiego artysty Tomasza Rossa. Dr Andrzej Chramiec

Czytaj więcej »

Stary Dworzec Tatrzański

Budynek starego Dworca Tatrzańskiego (pierwotnie jego nazwa brzmiała „Dwór Towarzystwa Tatrzańskiego”), wykonany z czerwonej cegły, stoi przy ulicy Krupówki 12,  nie przy głównym jej ciągu.

Czytaj więcej »

Artykuł sponsorowany (reklamowy) / Materiał Partnera.