Apartamenty w Zakopanem – poczuj się jak w domu!

Jeśli szukasz wygodnego lokum na wyjazd do stolicy Tatr, w którym poczujesz się tak jak we własnym domu, to już teraz rezerwuj apartament w Zakopanem. Przeczytaj i zobacz, dlaczego warto.

Twoja prywatność na pierwszym miejscu

Apartamenty w Zakopanem to zazwyczaj całe mieszkania do wynajęcia na określony okres czasu. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł przede wszystkim zachować swoją prywatność.

Do twojej dyspozycji pozostaje kuchnia, salon, a dla wymagających nawet jadalnia czy taras z pięknym widokiem na Tatry. Najważniejsze jest jednak to, że nikt nie będzie kontrolował co robisz w swoim wolnym czasie, a ty bez skrępowania będziesz mógł oddawać się swojej ulubionej rozrywce.

Niekończąca się lista udogodnień

Uwielbiasz pić kawę z ekspresu i nie wiesz jak przeżyjesz kilka dni z tą ohydną hotelową lurą, którą wszyscy nazywają kawą? Jeśli wybierzesz nocleg w apartamencie w Zakopanem, już nigdy więcej nie będziesz musiał tego znosić.

Potrzebujesz ekspresu? Po nartach chcesz się wygrzać przy wielkim kominku? Śledzisz wiadomości na bieżąco i potrzebujesz telewizora z dostępem do wszelkich kanałów informacyjnych (i nie tylko)? Nie ma sprawy!

To tylko kilka z wymienionych udogodnień, dzięki którym poczujesz się jak w domu. Aby mieć pewność, że rezerwujesz apartament z dokładnie tym sprzętem, którego potrzebujesz, na stronie rezerwacyjnej zaznacz te udogodnienia, na których ci zależy.

Apartamenty w Zakopanem dla rodziny, pary czy paczki przyjaciół

Niezależnie od tego z kim wybierasz się do stolicy Tatr, zawsze znajdziesz apartament, który będzie dostosowany do twoich potrzeb.

Większe apartamenty są najlepsze dla rodziny, która potrzebuje dużo miejsca i przestrzeni. Dodatkowo, apartamenty w Zakopanem bardzo często posiadają pakiety udogodnień czy atrakcji dla dzieci oraz maluszków, które mogą ułatwić rodzicom codzienne funkcjonowanie podczas wyjazdu, zwłaszcza z małym dzieckiem.

Te mniejsze, bardziej przytulne będą idealne na romantyczny wyjazd dla dwojga. Nic tak nie zbliża do siebie jak wspólne rozmowy przy kominku.

Apartament będzie bardzo dobrym pomysłem również podczas wyjazdu ze znajomymi. Zachowacie niezbędną dla siebie prywatność, ugotujecie coś razem, a w razie potrzeby rozdzielicie i zaplanujecie wieczór w mniejszych grupkach bez ryzyka, że będziecie wzajemnie sobie przeszkadzać.

Spokój i cisza w towarzystwie pięknych widoków

Dla spragnionych pięknych widoków i odpoczynku mamy dobrą wiadomość. Apartamenty w Zakopanem nie tylko oferują wiele udogodnień, ale również ciszę oraz spokój. Jeśli lubisz kontemplować naturę nie ruszając się z fotela na tarasie, nic bardziej trudnego! Niektóre apartamenty w Zakopanem mogą pochwalić się przepięknymi widokami, roztaczającymi się wokół, które zapierają dech w piersiach nawet najbardziej zatwardziałym góralom czy mieszkańcom przyzwyczajonym do tych widoków.

 

Dolina Za Bramką

Dolina za Bramką ma powierzchnię około 100 ha i długość niecałe 2 km. Znajduje się pomiędzy Doliną Strążyską i Doliną Małej Łąki. Nazwa dolinki pochodzi od skalnej bramy znajdującej się u wylotu doliny. Brama została zniszczona pod koniec XIX wieku (w celu poszerzenia wejścia do niej). Kilka takich „bramek” – skalnych zwężeń, znajduje się w dalszej części doliny.

Czytaj więcej »

Muzeum Jana Kasprowicza

Na Harendzie, nad rzeką Zakopianką, znajduje się zabytkowa willa wybudowana w 1920 roku. Początkowo w willi miał funkcjonować pensjonat, ale wkrótce po jej wybudowaniu zakupiła ją angielska malarka, poetka i tłumaczka Winifred Cooper, a następnie, w 1923 roku, sprzedała ją za 500 funtów Janowi Kasprowiczowi.

Czytaj więcej »

Rówień Waksmundzka

Rówień Waksmundzka położona na wysokości 1400-1440 m n.p.m. pomiędzy Gęsią Szyją, a Małą Koszystą, była niegdyś częścią wypasanej Hali Waksmundzkiej. Od czasu zaprzestania wypasu owiec stopniowo zarasta, obecnie jej powierzchnia wynosi ok 2,5 ha. Rozpościera się z niej piękny widok na Tatry Bielskie.

Czytaj więcej »

Hotel Pod Giewontem

Drewniany budynek stojący przy skrzyżowaniu ul. Krupówki i ul. Nowotarskiej został wybudowany pod koniec XIX wieku. Od 1885 roku funkcjonował w nim Hotel Pod Giewontem – pierwszy w Zakopanem. Dysponował on 18 pokojami gościnnymi i licznymi udogodnieniami.

Czytaj więcej »

Jaskinia Dziura

Jaskinia Dziura jest położoną najbliżej Zakopanego jaskinią udostępnioną turystycznie. W zasadzie Jaskinia Dziura (zwana również Zbójecką Jamą) to jedna, duża komora, do której prowadzi krótki przedsionek, nie posiada niestety żadnych nacieków, choć zimą i wczesną wiosną można w niej znaleźć lodowe jęzory i stalagmity.

Czytaj więcej »

Kondracka Przełęcz

Kondracka Przełęcz leży na wysokości 1725 m, pomiędzy Giewontem i Kopą Kondracką (jednym ze szczytów należących do masywu Czerwonych Wierchów). Z przełęczy rozciągają się piękne widoki. Patrząc na północ można podziwiać Giewont, na zachód – Dolinę Małej Łąki i Małołączniak, na południe – Kopę Kondracką, a na wschód – Dolinę Kondratową.

Czytaj więcej »

Artykuł sponsorowany (reklamowy) / Materiał Partnera.