Apartamenty w Zakopanem – poczuj się jak w domu!

Jeśli szukasz wygodnego lokum na wyjazd do stolicy Tatr, w którym poczujesz się tak jak we własnym domu, to już teraz rezerwuj apartament w Zakopanem. Przeczytaj i zobacz, dlaczego warto.

Twoja prywatność na pierwszym miejscu

Apartamenty w Zakopanem to zazwyczaj całe mieszkania do wynajęcia na określony okres czasu. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł przede wszystkim zachować swoją prywatność.

Do twojej dyspozycji pozostaje kuchnia, salon, a dla wymagających nawet jadalnia czy taras z pięknym widokiem na Tatry. Najważniejsze jest jednak to, że nikt nie będzie kontrolował co robisz w swoim wolnym czasie, a ty bez skrępowania będziesz mógł oddawać się swojej ulubionej rozrywce.

Niekończąca się lista udogodnień

Uwielbiasz pić kawę z ekspresu i nie wiesz jak przeżyjesz kilka dni z tą ohydną hotelową lurą, którą wszyscy nazywają kawą? Jeśli wybierzesz nocleg w apartamencie w Zakopanem, już nigdy więcej nie będziesz musiał tego znosić.

Potrzebujesz ekspresu? Po nartach chcesz się wygrzać przy wielkim kominku? Śledzisz wiadomości na bieżąco i potrzebujesz telewizora z dostępem do wszelkich kanałów informacyjnych (i nie tylko)? Nie ma sprawy!

To tylko kilka z wymienionych udogodnień, dzięki którym poczujesz się jak w domu. Aby mieć pewność, że rezerwujesz apartament z dokładnie tym sprzętem, którego potrzebujesz, na stronie rezerwacyjnej zaznacz te udogodnienia, na których ci zależy.

Apartamenty w Zakopanem dla rodziny, pary czy paczki przyjaciół

Niezależnie od tego z kim wybierasz się do stolicy Tatr, zawsze znajdziesz apartament, który będzie dostosowany do twoich potrzeb.

Większe apartamenty są najlepsze dla rodziny, która potrzebuje dużo miejsca i przestrzeni. Dodatkowo, apartamenty w Zakopanem bardzo często posiadają pakiety udogodnień czy atrakcji dla dzieci oraz maluszków, które mogą ułatwić rodzicom codzienne funkcjonowanie podczas wyjazdu, zwłaszcza z małym dzieckiem.

Te mniejsze, bardziej przytulne będą idealne na romantyczny wyjazd dla dwojga. Nic tak nie zbliża do siebie jak wspólne rozmowy przy kominku.

Apartament będzie bardzo dobrym pomysłem również podczas wyjazdu ze znajomymi. Zachowacie niezbędną dla siebie prywatność, ugotujecie coś razem, a w razie potrzeby rozdzielicie i zaplanujecie wieczór w mniejszych grupkach bez ryzyka, że będziecie wzajemnie sobie przeszkadzać.

Spokój i cisza w towarzystwie pięknych widoków

Dla spragnionych pięknych widoków i odpoczynku mamy dobrą wiadomość. Apartamenty w Zakopanem nie tylko oferują wiele udogodnień, ale również ciszę oraz spokój. Jeśli lubisz kontemplować naturę nie ruszając się z fotela na tarasie, nic bardziej trudnego! Niektóre apartamenty w Zakopanem mogą pochwalić się przepięknymi widokami, roztaczającymi się wokół, które zapierają dech w piersiach nawet najbardziej zatwardziałym góralom czy mieszkańcom przyzwyczajonym do tych widoków.

 

Willa Bajka

Przy ul. Sienkiewicza 12a, w otoczeniu drzew, stoi zabytkowa drewniana willa „Bajka” wybudowana w 1915 roku przez Leopolda Winnickiego (burmistrza Zakopanego w latach 1929 –

Czytaj więcej »

Muzeum Stylu Zakopiańskiego

Przy ul. Droga do Rojów 6 stoi zabytkowa, XIX-wieczna Chałupa Gąsieniców Sobczaków – jeden z najcenniejszych zabytków budownictwa ludowego w Zakopanem. Drewniana chałupa o konstrukcji zrębowej, z dachem krytym gontem, początkowo jednoizbowa, została wybudowana 1830 roku.

Czytaj więcej »

Kościół w Zębie

W najwyżej położonej miejscowości w Polsce – podhalańskim Zębie znajduje się drewniany kościół pw. Św. Anny. Kościół został wybudowany w latach 1915 – 1921. Budynek jest jednonawowy, pokryty gontowym dachem. We frontowej części znajduje się wieża z zegarem i blaszaną iglicą.

Czytaj więcej »

Kościół w Dzianiszu

Urokliwy drewniany Kościółek pw. Matki Boskiej Częstochowskiej stoi przy głównej ulicy Dzianisza. Został wybudowany w latach 1932 – 1937. Wcześniej, od 1927 roku w tym miejscu istniała drewniana kaplica. Jego styl nawiązuje do tradycyjnego podhalańskiego stylu drewnianych kościołów gotyckich.

Czytaj więcej »

Rakoń

Rakoń to szczyt o wysokości 1879 m n.p.m. w Tatrach Zachodnich. Przez jego wierzchołek przechodzi granica polsko-słowacka. Zbocza Rakonia opadają do trzech dolin – od

Czytaj więcej »

Hotel Stamary

Przy ul. Kościuszki 21 stoi zabytkowy Hotel Stamary wybudowany w latach 1904 – 1905. Koncepcja projektu zakładała wykorzystanie stylu zakopiańskiego w budownictwie murowanym. Pierwszą jego właścicielką była śpiewaczka operowa Maria Budziszewska „Stamara”.

Czytaj więcej »

Artykuł sponsorowany (reklamowy) / Materiał Partnera.