Czy sale konferencyjne w Zakopanem to dobry wybór dla twojej firmy? Sprawdźmy!

Wybór miejsca na konferencję bardzo często jest decydującym czynnikiem powodzenia imprezy. Czy Zakopane, kojarzone jako miejscowość turystyczna, sprosta oczekiwaniom biznesowym? Sprawdziliśmy, jakie sale konferencyjne Zakopane oferuje swoim klientom i dlaczego warto właśnie tu zorganizować konferencję, szkolenie lub event.

Obiekty konferencyjne różnego typu w Zakopanem – na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Jeśli chodzi o ofertę sal konferencyjnych i obiektów szkoleniowych, to Zakopane nie ma powodu do wstydu. Dysponuje bowiem wieloma różnego typu obiektami od małych pensjonatów zdolnych zorganizować spotkanie dla maksymalnie kilkunastu osób, do dużych hoteli z własną restauracją i strefą SPA zdolnych pomieścić nawet setkę gości i więcej.

Z reguły sale konferencyjne Zakopane dysponują własnymi parkingami, miasto jest bowiem dobrze przygotowane na coroczny przyjazd turystów i miejsc parkingowych nie brakuje. Jeśli wydarzenie jest planowane wiosną lub jesienią, tłok na pewno będzie mniejszy, a komunikacja prostsza.

Jeśli chodzi o wyżywienie, to Zakopane ma bardzo bogatą ofertę, począwszy od tradycyjnej kuchni góralskiej, poprzez kuchnię polską i kuchnie świata.

Nowoczesne centra biznesowe i stylowe karczmy – wybierz swoją salę konferencyjną w Zakopanem

Każde wydarzenie ma unikalny charakter i warto do niego dostosować typ i wygląd sali. Szkolenie biznesowe wymaga zaawansowanego sprzętu multimedialnego i tu przyda się obiekt konferencyjny o dość nowoczesnym charakterze.

Są jednak eventy lub kameralne spotkania, które lepiej udadzą się w niedużych obiektach o wyraźnie góralskim charakterze. Karczma to tylko przykład typu obiektu, równie dobrze może to być pensjonat w unikalnym stylu zakopiańskim.

W każdym przypadku obiekty konferencyjne w Zakopanem staną na wysokości zadania. Miasto jest bowiem znane z dużego profesjonalizmu zarówno w przyjmowaniu gości prywatnych, jak i biznesowych.

Sale konferencyjne Zakopane – każdy chce tu być!

To nie przesada, służbowy wyjazd do Zakopanego to marzenie wielu osób, szczególnie jeśli będzie połączony z noclegiem. Szkolenia i konferencje zwykle nie trwają do późnych godzin nocnych, znajdzie się czas na spacer po Krupówkach, krótką wyprawę szlakiem górskim lub wizytę w lokalnym muzeum albo aquaparku.

Tu trzeba przyznać, że Zakopane wypada bardzo atrakcyjnie na tle innych miejscowości konferencyjnych. Doprawdy trudno o drugie tak bogate w atrakcje miasto, w którym znajdują się dobrze wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe przystosowane do spotkań biznesowych na różnych szczeblach.

Szkoła Budowlana w Zakopanem

Nieopodal gmachu głównego Muzeum Tatrzańskiego stoi Zespół Szkół Budowlanych im. Władysława Matlakowskiego. Drewniany budynek powstał w 1876 roku i od początku istnienia związany był ze szkolnictwem. Mieściła się w nim najstarsza w regionie i jedna z najstarszych w Polsce szkół zawodowych – Szkoła Snycersk

Czytaj więcej »

Willa Ślimak

Willa „Ślimak”, drewniana budowla w stylu zakopiańskim, została wzniesiona w 1902 roku. W budynku przez lata funkcjonowały pensjonaty pod różnymi nazwami. W latach 1923 – 1928 mieszkał w niej Jan Witkiewicz (brat Stanisława Witkiewicza).

Czytaj więcej »

Sarnia Skała

Sarnia Skała Sarnia Skała (wcześniej nazywana Małą Świnicą, Świniczką lub Świnią Skałą) to szczyt o wysokości 1377 m n.p.m. położony w Tatrach Zachodnich, pomiędzy Doliną Strążyską,

Czytaj więcej »

Równia Krupowa

Równia Krupowa to park położony w samym centrum Zakopanego, pomiędzy Aleją 3 Maja, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Nowotarską i ul. Stanisława Witkiewicza. Przez jego środek przebiega ul. Kościuszki. Pomysł stworzenia parku w centrum Zakopanego pojawił się już pod koniec XIX wieku.

Czytaj więcej »

Willa Witkiewiczówka

Przy ul. Antałówka 6 stoi zabytkowa willa w stylu zakopiańskim „Witkiewiczówka”, która została zaprojektowana przez Jana Koszczyca Witkiewicza (bratanka Stanisława Witkiewicza) i wybudowana w latach 1903 – 1904. Pierwszą właścicielką willi była Maria – siostra Stanisława Witkiewicza, a w latach 1931 – 1939 mieszkał w niej i prowadził swoją słynną „Firmę Portretową” jego syn Witkacy.

Czytaj więcej »
Jaskinia Mylna

Jaskinia Mylna

Jaskinia Mylna jest najciekawszą z jaskiń udostępnionych dla turystów, leżących po polskiej stronie Tatr. Pomimo, że nie posiada szaty naciekowej jej położenie, labirynt korytarzy i aura tajemniczości sprawiają, że warto ją odwiedzić. Jaskinia ma długość około 1630 m, deniwelację 46 m i jest położona w Raptawickiej Turni.

Czytaj więcej »

Artykuł sponsorowany (reklamowy) / Materiał Partnera.