Czy sale konferencyjne w Zakopanem to dobry wybór dla twojej firmy? Sprawdźmy!

Wybór miejsca na konferencję bardzo często jest decydującym czynnikiem powodzenia imprezy. Czy Zakopane, kojarzone jako miejscowość turystyczna, sprosta oczekiwaniom biznesowym? Sprawdziliśmy, jakie sale konferencyjne Zakopane oferuje swoim klientom i dlaczego warto właśnie tu zorganizować konferencję, szkolenie lub event.

Obiekty konferencyjne różnego typu w Zakopanem – na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Jeśli chodzi o ofertę sal konferencyjnych i obiektów szkoleniowych, to Zakopane nie ma powodu do wstydu. Dysponuje bowiem wieloma różnego typu obiektami od małych pensjonatów zdolnych zorganizować spotkanie dla maksymalnie kilkunastu osób, do dużych hoteli z własną restauracją i strefą SPA zdolnych pomieścić nawet setkę gości i więcej.

Z reguły sale konferencyjne Zakopane dysponują własnymi parkingami, miasto jest bowiem dobrze przygotowane na coroczny przyjazd turystów i miejsc parkingowych nie brakuje. Jeśli wydarzenie jest planowane wiosną lub jesienią, tłok na pewno będzie mniejszy, a komunikacja prostsza.

Jeśli chodzi o wyżywienie, to Zakopane ma bardzo bogatą ofertę, począwszy od tradycyjnej kuchni góralskiej, poprzez kuchnię polską i kuchnie świata.

Nowoczesne centra biznesowe i stylowe karczmy – wybierz swoją salę konferencyjną w Zakopanem

Każde wydarzenie ma unikalny charakter i warto do niego dostosować typ i wygląd sali. Szkolenie biznesowe wymaga zaawansowanego sprzętu multimedialnego i tu przyda się obiekt konferencyjny o dość nowoczesnym charakterze.

Są jednak eventy lub kameralne spotkania, które lepiej udadzą się w niedużych obiektach o wyraźnie góralskim charakterze. Karczma to tylko przykład typu obiektu, równie dobrze może to być pensjonat w unikalnym stylu zakopiańskim.

W każdym przypadku obiekty konferencyjne w Zakopanem staną na wysokości zadania. Miasto jest bowiem znane z dużego profesjonalizmu zarówno w przyjmowaniu gości prywatnych, jak i biznesowych.

Sale konferencyjne Zakopane – każdy chce tu być!

To nie przesada, służbowy wyjazd do Zakopanego to marzenie wielu osób, szczególnie jeśli będzie połączony z noclegiem. Szkolenia i konferencje zwykle nie trwają do późnych godzin nocnych, znajdzie się czas na spacer po Krupówkach, krótką wyprawę szlakiem górskim lub wizytę w lokalnym muzeum albo aquaparku.

Tu trzeba przyznać, że Zakopane wypada bardzo atrakcyjnie na tle innych miejscowości konferencyjnych. Doprawdy trudno o drugie tak bogate w atrakcje miasto, w którym znajdują się dobrze wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe przystosowane do spotkań biznesowych na różnych szczeblach.

Willa Konstantynówka

Przy ul. Jagiellońskiej 18 stoi zabytkowa willa „Konstantynówka” zbudowana w 1900 roku wg. projektu Stanisława Witkiewicza. Właścicielką budynku była Aniela Zagórska, a gościli w nim między innymi Józef Piłsudski, Stanisław Ignacy Witkiewicz, Stefan Żeromski, Tymon Niesiołowski.

Czytaj więcej »

Willa Krzemień

Przy ul. Chramcówki 20b stoi zabytkowa, drewniana willa „Krzemień” wybudowana pod koniec XIX wieku. Pierwszym właścicielem willi był dyrektor Spółki Handlowej Wiktor Erard Ciechomski.

Czytaj więcej »

Galeria sztuki na Kozińcu

Budynek mieszczący muzeum został wybudowany w 1924 roku w stylu neoklasycznym. Po II Wojnie Światowej okazały budynek został wykupiony przez Urząd Rady Ministrów i pełnił funkcję reprezentacyjną – zatrzymywali się tu wysoko postawieni goście polscy i zagraniczni, wśród nich premier Józef Cyrankiewicz (z tego powodu budynek zyskał potoczną nazwę „Cyrankiewiczówka”).

Czytaj więcej »

Giewont

Giewont to szczyt w Tatrach Zachodnich o wysokości 1894 m. Giewont jest bardzo dobrze widoczny z Zakopanego. Wiąże się z nim legenda o śpiącym rycerzu, który powstanie, gdy Polska znajdzie się w niebezpieczeństwie. Szczyt ten znany jest również z powodu wielu wypadków śmiertelnych.

Czytaj więcej »
Zabytkowe chochołowskie chaty

Zabytkowa zabudowa w Chochołowie

Centralna część Chochołowa, zwana „perłą Podhala”, jest swego rodzaju żywym skansenem. Tworzy go ponad setka zabytkowych, często ponad 100-letnich chałup, ustawionych w charakterystycznym układzie jednodrożnej zabudowy wiejskiej zwanej „ulicówką”, w którym chałupy poustawiane są dość ciasno, bocznymi ścianami do drogi.

Czytaj więcej »

Artykuł sponsorowany (reklamowy) / Materiał Partnera.