Czy sale konferencyjne w Zakopanem to dobry wybór dla twojej firmy? Sprawdźmy!

Wybór miejsca na konferencję bardzo często jest decydującym czynnikiem powodzenia imprezy. Czy Zakopane, kojarzone jako miejscowość turystyczna, sprosta oczekiwaniom biznesowym? Sprawdziliśmy, jakie sale konferencyjne Zakopane oferuje swoim klientom i dlaczego warto właśnie tu zorganizować konferencję, szkolenie lub event.

Obiekty konferencyjne różnego typu w Zakopanem – na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Jeśli chodzi o ofertę sal konferencyjnych i obiektów szkoleniowych, to Zakopane nie ma powodu do wstydu. Dysponuje bowiem wieloma różnego typu obiektami od małych pensjonatów zdolnych zorganizować spotkanie dla maksymalnie kilkunastu osób, do dużych hoteli z własną restauracją i strefą SPA zdolnych pomieścić nawet setkę gości i więcej.

Z reguły sale konferencyjne Zakopane dysponują własnymi parkingami, miasto jest bowiem dobrze przygotowane na coroczny przyjazd turystów i miejsc parkingowych nie brakuje. Jeśli wydarzenie jest planowane wiosną lub jesienią, tłok na pewno będzie mniejszy, a komunikacja prostsza.

Jeśli chodzi o wyżywienie, to Zakopane ma bardzo bogatą ofertę, począwszy od tradycyjnej kuchni góralskiej, poprzez kuchnię polską i kuchnie świata.

Nowoczesne centra biznesowe i stylowe karczmy – wybierz swoją salę konferencyjną w Zakopanem

Każde wydarzenie ma unikalny charakter i warto do niego dostosować typ i wygląd sali. Szkolenie biznesowe wymaga zaawansowanego sprzętu multimedialnego i tu przyda się obiekt konferencyjny o dość nowoczesnym charakterze.

Są jednak eventy lub kameralne spotkania, które lepiej udadzą się w niedużych obiektach o wyraźnie góralskim charakterze. Karczma to tylko przykład typu obiektu, równie dobrze może to być pensjonat w unikalnym stylu zakopiańskim.

W każdym przypadku obiekty konferencyjne w Zakopanem staną na wysokości zadania. Miasto jest bowiem znane z dużego profesjonalizmu zarówno w przyjmowaniu gości prywatnych, jak i biznesowych.

Sale konferencyjne Zakopane – każdy chce tu być!

To nie przesada, służbowy wyjazd do Zakopanego to marzenie wielu osób, szczególnie jeśli będzie połączony z noclegiem. Szkolenia i konferencje zwykle nie trwają do późnych godzin nocnych, znajdzie się czas na spacer po Krupówkach, krótką wyprawę szlakiem górskim lub wizytę w lokalnym muzeum albo aquaparku.

Tu trzeba przyznać, że Zakopane wypada bardzo atrakcyjnie na tle innych miejscowości konferencyjnych. Doprawdy trudno o drugie tak bogate w atrakcje miasto, w którym znajdują się dobrze wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe przystosowane do spotkań biznesowych na różnych szczeblach.

Wodogrzmoty Mickiewicza

Wodogrzmoty Mickiewicza (inaczej Wodospady Mickiewicza) znajdują się w miejscu połączenia Doliny Białki i Doliny Roztoki, przy trasie z Palenicy Białczańskiej do Morskiego Oka. Tuż za nimi znajduje się skrzyżowanie ze szlakiem zielonym prowadzącym na prawo do Doliny Pięciu Stawów, a na lewo do Schroniska w Roztoce.

Czytaj więcej »

Pomnik Józefa Kurasia „Ognia”

Przy ul. Kościuszki, na terenie parku im. Lecha Kaczyńskiego stoi pomnik autorstwa rzeźbiarza Marka Szczepanika upamiętniający Józefa Kurasia ps. „Ogień” i żołnierzy walczących w jego oddziale. Pomnik przedstawiający kopiec z kamieni i siedzącego na jego szczycie orła z rozpostartymi skrzydłami został odsłonięty w 2006 roku

Czytaj więcej »

Hala Gąsienicowa

Hala Gąsienicowa Powyższa nazwa opisuje łąkę położoną w północnej części Doliny Gąsienicowej. Obejmuje  Królowe Rówienki, Stawiańskie Rówienki i otoczenie schroniska. Niegdyś część terenów obecnej Hali

Czytaj więcej »

Willa Hygea / Kasprowy Wierch

Willa została wybudowana w 1890 roku. Początkowo nosiła nazwę „Hygea” i funkcjonował w niej zakład wodoleczniczy („hydropatyczny”), a następnie sanatorium przeciwgruźlicze. Ponieważ sanatorium nie cieszyło

Czytaj więcej »

Jaskinia Mroźna

Jaskinia Mroźna ma długość 571 metrów (z czego trasa zwiedzania wynosi ok. 480 m), deniwelację 42,5 m i przebija na wylot masyw Organów. Jest to w zasadzie jeden poziomy, miejscami bardzo wąski korytarz. Jaskinia Mroźna jest jedyną jaskinią w polskiej części Tatr, przygotowaną do zwiedzania dla turystów – z poprowadzoną trasą turystyczną i sztucznym oświetleniem.

Czytaj więcej »

Artykuł sponsorowany (reklamowy) / Materiał Partnera.