Czy sale konferencyjne w Zakopanem to dobry wybór dla twojej firmy? Sprawdźmy!

Wybór miejsca na konferencję bardzo często jest decydującym czynnikiem powodzenia imprezy. Czy Zakopane, kojarzone jako miejscowość turystyczna, sprosta oczekiwaniom biznesowym? Sprawdziliśmy, jakie sale konferencyjne Zakopane oferuje swoim klientom i dlaczego warto właśnie tu zorganizować konferencję, szkolenie lub event.

Obiekty konferencyjne różnego typu w Zakopanem – na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Jeśli chodzi o ofertę sal konferencyjnych i obiektów szkoleniowych, to Zakopane nie ma powodu do wstydu. Dysponuje bowiem wieloma różnego typu obiektami od małych pensjonatów zdolnych zorganizować spotkanie dla maksymalnie kilkunastu osób, do dużych hoteli z własną restauracją i strefą SPA zdolnych pomieścić nawet setkę gości i więcej.

Z reguły sale konferencyjne Zakopane dysponują własnymi parkingami, miasto jest bowiem dobrze przygotowane na coroczny przyjazd turystów i miejsc parkingowych nie brakuje. Jeśli wydarzenie jest planowane wiosną lub jesienią, tłok na pewno będzie mniejszy, a komunikacja prostsza.

Jeśli chodzi o wyżywienie, to Zakopane ma bardzo bogatą ofertę, począwszy od tradycyjnej kuchni góralskiej, poprzez kuchnię polską i kuchnie świata.

Nowoczesne centra biznesowe i stylowe karczmy – wybierz swoją salę konferencyjną w Zakopanem

Każde wydarzenie ma unikalny charakter i warto do niego dostosować typ i wygląd sali. Szkolenie biznesowe wymaga zaawansowanego sprzętu multimedialnego i tu przyda się obiekt konferencyjny o dość nowoczesnym charakterze.

Są jednak eventy lub kameralne spotkania, które lepiej udadzą się w niedużych obiektach o wyraźnie góralskim charakterze. Karczma to tylko przykład typu obiektu, równie dobrze może to być pensjonat w unikalnym stylu zakopiańskim.

W każdym przypadku obiekty konferencyjne w Zakopanem staną na wysokości zadania. Miasto jest bowiem znane z dużego profesjonalizmu zarówno w przyjmowaniu gości prywatnych, jak i biznesowych.

Sale konferencyjne Zakopane – każdy chce tu być!

To nie przesada, służbowy wyjazd do Zakopanego to marzenie wielu osób, szczególnie jeśli będzie połączony z noclegiem. Szkolenia i konferencje zwykle nie trwają do późnych godzin nocnych, znajdzie się czas na spacer po Krupówkach, krótką wyprawę szlakiem górskim lub wizytę w lokalnym muzeum albo aquaparku.

Tu trzeba przyznać, że Zakopane wypada bardzo atrakcyjnie na tle innych miejscowości konferencyjnych. Doprawdy trudno o drugie tak bogate w atrakcje miasto, w którym znajdują się dobrze wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe przystosowane do spotkań biznesowych na różnych szczeblach.

Dolina Chochołowska

Dolina Chochołowska

Dolina Chochołowska jest najdłuższą, największą i najdalej na zachód wysuniętą doliną leżącą w obrębie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Ma długość około 10 km i zajmuje powierzchnię około 35 km2.

Czytaj więcej »

Skwerek na Krupówkach

Na placyku u zbiegu ulic Krupówki, Staszica i Piłsudskiego znajduje się jeden z najnowszych elementów „wystroju” Krupówek – niewielkie oczko wodne i malowniczy drewniany mostek na Foluszowym Potoku. Pomimo, że to miejsce nie jest zabytkiem, chętnie zatrzymuję się tu turyści i robią pamiątkowe zdjęcia.

Czytaj więcej »

Kapliczki w Dzianiszu

W Dzianiszu znajduje się kilka przydrożnych kapliczek – m.in. przydrożna kapliczka autorstwa Władysława Skoczylasa, kamienne figury z piaskowca przedstawiające świętych, świętą rodzinę oraz ukrzyżowanie Chrystusa, kapliczka wykonana w pniu drzewa stojąca na rozstaju dróg w lesie.

Czytaj więcej »

Wodospad Siklawica

Wodospad Siklawica (dawniej Sicząca, Siczawa, Mała Siklawa) jest położony w Dolinie Strążyskiej, w północnej ścianie Giewontu. Jego wysokość wynosi 23 m. Składa się z dwóch prawie pionowych ścian (nachylonych pod kątem 80°), po których spływa woda Potoku Strążyskiego.

Czytaj więcej »

Kościół w Chochołowie

Pokaźnej wielkości neogotycki Kościół parafialny pod wezwaniem św. Jacka nie jest jeszcze obiektem zabytkowym, gdyż został wybudowany w latach 70 ubiegłego wieku, niemniej jednak swoimi pokaźnymi rozmiarami wpisuje się w krajobraz Chochołowa.

Czytaj więcej »
Trzydniowiański Wierch

Trzydniowiański Wierch

Trzydniowiański Wierch Trzydniowiański Wierch to szczyt o wysokości 1758 m n.p.m. położony w Tatrach Zachodnich, w północnej grani Kończystego Wierchu. Ma on dwa wierzchołki –

Czytaj więcej »

Artykuł sponsorowany (reklamowy) / Materiał Partnera.