Czy sale konferencyjne w Zakopanem to dobry wybór dla twojej firmy? Sprawdźmy!

Wybór miejsca na konferencję bardzo często jest decydującym czynnikiem powodzenia imprezy. Czy Zakopane, kojarzone jako miejscowość turystyczna, sprosta oczekiwaniom biznesowym? Sprawdziliśmy, jakie sale konferencyjne Zakopane oferuje swoim klientom i dlaczego warto właśnie tu zorganizować konferencję, szkolenie lub event.

Obiekty konferencyjne różnego typu w Zakopanem – na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Jeśli chodzi o ofertę sal konferencyjnych i obiektów szkoleniowych, to Zakopane nie ma powodu do wstydu. Dysponuje bowiem wieloma różnego typu obiektami od małych pensjonatów zdolnych zorganizować spotkanie dla maksymalnie kilkunastu osób, do dużych hoteli z własną restauracją i strefą SPA zdolnych pomieścić nawet setkę gości i więcej.

Z reguły sale konferencyjne Zakopane dysponują własnymi parkingami, miasto jest bowiem dobrze przygotowane na coroczny przyjazd turystów i miejsc parkingowych nie brakuje. Jeśli wydarzenie jest planowane wiosną lub jesienią, tłok na pewno będzie mniejszy, a komunikacja prostsza.

Jeśli chodzi o wyżywienie, to Zakopane ma bardzo bogatą ofertę, począwszy od tradycyjnej kuchni góralskiej, poprzez kuchnię polską i kuchnie świata.

Nowoczesne centra biznesowe i stylowe karczmy – wybierz swoją salę konferencyjną w Zakopanem

Każde wydarzenie ma unikalny charakter i warto do niego dostosować typ i wygląd sali. Szkolenie biznesowe wymaga zaawansowanego sprzętu multimedialnego i tu przyda się obiekt konferencyjny o dość nowoczesnym charakterze.

Są jednak eventy lub kameralne spotkania, które lepiej udadzą się w niedużych obiektach o wyraźnie góralskim charakterze. Karczma to tylko przykład typu obiektu, równie dobrze może to być pensjonat w unikalnym stylu zakopiańskim.

W każdym przypadku obiekty konferencyjne w Zakopanem staną na wysokości zadania. Miasto jest bowiem znane z dużego profesjonalizmu zarówno w przyjmowaniu gości prywatnych, jak i biznesowych.

Sale konferencyjne Zakopane – każdy chce tu być!

To nie przesada, służbowy wyjazd do Zakopanego to marzenie wielu osób, szczególnie jeśli będzie połączony z noclegiem. Szkolenia i konferencje zwykle nie trwają do późnych godzin nocnych, znajdzie się czas na spacer po Krupówkach, krótką wyprawę szlakiem górskim lub wizytę w lokalnym muzeum albo aquaparku.

Tu trzeba przyznać, że Zakopane wypada bardzo atrakcyjnie na tle innych miejscowości konferencyjnych. Doprawdy trudno o drugie tak bogate w atrakcje miasto, w którym znajdują się dobrze wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe przystosowane do spotkań biznesowych na różnych szczeblach.

Kasprowy Wierch

Kasprowy Wierch

sprowy Wierch, o wysokości 1987 m n.p.m., jest jednym z najpopularniejszych tatrzańskich szczytów. Prowadzą na niego liczne szlaki turystyczne, ale prawdziwe oblężenie przeżywa z powodu kolei linowej wwożącej turystów z Kuźnic prawie na sam wierzchołek. Południowe stoki Kasprowego Wierchu opadają do słowackiej Doliny Cichej, a północne do Doliny Bystrej i Doliny Gąsienicowej.

Czytaj więcej »

Galeria Strug w Zakopanem

W budynku przy ul. Kościeliskiej 35 mieści się Zespół Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara. Wcześniej w tym miejscu, od 1893 roku stał drewniany, ekskluzywny pensjonat „Skoczyska” mieszczący 19 pokoi, łazienki, korty tenisowe i centrum artystyczno-kulturalne. W 1899 roku zatrzymał się w nim skrzypek Fritz Kreisler. Budynek spłonął w 1910 roku.

Czytaj więcej »

Punkt Widokowy na Wyżni Kiczora

Przy drodze nr 60 z Łysej Polany do Bukowiny Tatrzańskiej, po wschodniej stronie znajduje się drewniany taras widokowy. Warto zatrzymać się na chwilę aby zaczerpnąć świeżego, górskiego powietrza podziwiając piękną panoramę Tatr Bielskich i Wysokich.

Czytaj więcej »

Kopieniec

Kopieniec jest szczytem o wysokości 1328 m n.p.m. wznoszącym się nad Polaną Kopieniec. Jego stoki schodzą do Doliny Chłabowskiej (od wschodu) oraz Doliny Olczyskiej (od zachodu). Jego nazwa pochodzi od „kopieńca”, słowa używanego w gwarze ludowej do określania obłej góry w kształcie kopy.

Czytaj więcej »

Willa Tea

Willa “Tea” jest to chata uznawana za jedną z najstarszych w Zakopanem – została wybudowana w połowie XIX wieku. Początkowo był to jednoizbowy budynek, w latach późniejszych dobudowano drugą izbę. Nazwa willi pochodzi od imienia matki drugiego właściciela – dr Stefana Szymańskiego.

Czytaj więcej »

Kino Sokół

Przy ulicy Władysława Orkana 2 w Zakopanem mieści się Kino Sokół należące do Towarzystwa Gimnastycznego Sokół. Kino jest wyposażone w nowoczesny ekran o powierzchni 78 m2 oraz nagłośnienie surround. Oprócz normalnych filmów Kino Sokół zaprasza na seanse 3D.

Czytaj więcej »

Artykuł sponsorowany (reklamowy) / Materiał Partnera.