Narty Slowacja – najciekawsze miejsca, w których można dobrze jeździć na nartach.

Zakopane to główne miejsce w Polsce, gdzie można dobrze jeździć na nartach i prowadzi do innych miejsc do jazdy na nartach, a zwłaszcza na naszej wybranej Słowacji. Na Słowacji zawsze można coś podziwiać.

Narty na Słowacji

Jasná –  najlepszy, najbardziej poszukiwany ośrodek narciarski na Słowacji. Hotel Jasna – zapewnienie jakości.

Jeśli zdecydujesz się na jazdę na nartach w tym obszarze, jest tam promenada pięknych wzgórz i wysokiej jakości śniegu. Ale co z jazdą na nartach i dlaczego jest tak popularna? Wynika to z wysokiej jakości usług w tym ośrodku. Hotel Björnson jest rozmieszczana przez Hotel Jasna, który jest bardzo popularny, a jego jakość jest zbliżona do zagranicznych luksusowych hoteli. Idealnie jest położyć narty, dobrze zjeść, ogrzać ciało w saunie lub kąpieli po ciężkim dniu na śniegu. Gdzie to może być? W hotelu Jasna. Hotel Jasna to właściwy wybór na wakacje.

Poza granicami Polski i Słowacji można także jeździć na nartach i cieszyć się nimi. Mówimy o Tatrach, stronie słowackiej. Ponieważ szukamy głównie kurortów po naszej stronie, ale strona słowacka naprawdę się opłaca. Narty na Słowacji są warte ruchu, ponieważ czekają na nich piękne góry.

Są równej jakości co nasze kurorty. Każde na Słowacji, bez względu na to, czy wybierasz się do granicy, czy daleko za nią. Tak, na Słowacji można jeździć na nartach w różnych innych miejscach, na przykład na zachodzie niedaleko Bratysławy. Mam nadzieję, że te typy przekonały cię do odwiedzenia Słowacji i jazdy na nartach. Niezależnie od tego, czy wybierzesz Orawę, Tatry czy Jasná, nie przejdziesz po złej stronie.

Wybierz wakacje, relaks, wybierz jazdę na nartach na Słowacji. Narty Słowacja to świetny wybór! W każdym razie. Od listopada do kwietnia. Masz nieskończone możliwości, więc skorzystaj!

Kondracka Przełęcz

Kondracka Przełęcz leży na wysokości 1725 m, pomiędzy Giewontem i Kopą Kondracką (jednym ze szczytów należących do masywu Czerwonych Wierchów). Z przełęczy rozciągają się piękne widoki. Patrząc na północ można podziwiać Giewont, na zachód – Dolinę Małej Łąki i Małołączniak, na południe – Kopę Kondracką, a na wschód – Dolinę Kondratową.

Czytaj więcej »

Iwaniacka Przełęcz

Iwaniacka Przełęcz leży na wysokości 1459 m n.p.m. pomiędzy Kominiarskim Wierchem (1829 m n.p.m.) i masywem Ornaku (1854 m n.p.m.). Na przełęczy znajduje się polanka otoczona drzewami, na której można odpocząć przed dalszą drogą. Na północy widoczny jest Kominarski Wierch.

Czytaj więcej »

Obelisk Słodyczków

Przy drodze nieopodal Dzianisza znajduje się obelisk z krzyżem upamiętniający bohaterską śmierć Franciszka, Jakuba i Antoniny Słodyczków z rąk hitlerowców. Zostali oni rozstrzelani przez Gestapo

Czytaj więcej »

Willa Jadwiniówka / Dom Pod Bocianem

Willa “Jadwiniówka” stoi przy ul. Zamoyskiego 32. Jest to budynek z ciemnego drewna wzniesiony w 1886 roku w stylu tyrolskim dla Jadwigi – córki doktora Tytusa Chałubińskiego (stąd nazwa). Przez wiele lat willa była zamieszkiwana przez potomków Tytusa Chałubińskiego, w tym jego prawnuczkę – Jadwigę Mogilnicką.

Czytaj więcej »

Skocznia Wielka Krokiew

Jednym z najbardziej znanych I rozpoznawalnych obiektów w Zakopanem jest bez wątpienia skocznia Wielka Krokiew im. Stanisława Marusarza, znajdująca się przy skrzyżowaniu ul. Józefa Piłsudskiego

Czytaj więcej »

Jaskinia Smocza Jama

Jaskinia Smocza Jama, położona w Wąwozie Kraków w Tatrach Zachodnich ma długość 37m i 20 m różnicy wysokości. Otwór wejściowy znajduje się na wysokości 1100 m, a wyjściowy – 1120 m.

Czytaj więcej »

Artykuł sponsorowany (reklamowy) / Materiał Partnera.