Narty Slowacja – najciekawsze miejsca, w których można dobrze jeździć na nartach.

Zakopane to główne miejsce w Polsce, gdzie można dobrze jeździć na nartach i prowadzi do innych miejsc do jazdy na nartach, a zwłaszcza na naszej wybranej Słowacji. Na Słowacji zawsze można coś podziwiać.

Narty na Słowacji

Jasná –  najlepszy, najbardziej poszukiwany ośrodek narciarski na Słowacji. Hotel Jasna – zapewnienie jakości.

Jeśli zdecydujesz się na jazdę na nartach w tym obszarze, jest tam promenada pięknych wzgórz i wysokiej jakości śniegu. Ale co z jazdą na nartach i dlaczego jest tak popularna? Wynika to z wysokiej jakości usług w tym ośrodku. Hotel Björnson jest rozmieszczana przez Hotel Jasna, który jest bardzo popularny, a jego jakość jest zbliżona do zagranicznych luksusowych hoteli. Idealnie jest położyć narty, dobrze zjeść, ogrzać ciało w saunie lub kąpieli po ciężkim dniu na śniegu. Gdzie to może być? W hotelu Jasna. Hotel Jasna to właściwy wybór na wakacje.

Poza granicami Polski i Słowacji można także jeździć na nartach i cieszyć się nimi. Mówimy o Tatrach, stronie słowackiej. Ponieważ szukamy głównie kurortów po naszej stronie, ale strona słowacka naprawdę się opłaca. Narty na Słowacji są warte ruchu, ponieważ czekają na nich piękne góry.

Są równej jakości co nasze kurorty. Każde na Słowacji, bez względu na to, czy wybierasz się do granicy, czy daleko za nią. Tak, na Słowacji można jeździć na nartach w różnych innych miejscach, na przykład na zachodzie niedaleko Bratysławy. Mam nadzieję, że te typy przekonały cię do odwiedzenia Słowacji i jazdy na nartach. Niezależnie od tego, czy wybierzesz Orawę, Tatry czy Jasná, nie przejdziesz po złej stronie.

Wybierz wakacje, relaks, wybierz jazdę na nartach na Słowacji. Narty Słowacja to świetny wybór! W każdym razie. Od listopada do kwietnia. Masz nieskończone możliwości, więc skorzystaj!

Polana Olczyska

Polana Olczyska

Polana Olczyska położona jest na wysokości 1035–1100 m n.p.m. w Dolinie Olczyskiej, pomiędzy Nosalem (1206 m n.p.m.), Wielką Królową Kopą (1531 m n.p.m.) oraz Małym Kopieńcem (1167 m n.p.m.) i Wielkim Kopieńcem (1328 m n.p.m.), ok. 2 km od wylotu Doliny Olczyskiej.

Czytaj więcej »
Budynek Schroniska

Schronisko nad Morskim Okiem

Schronisko nad Morskim Okiem, stojące przy północnym brzegu jeziora, zostało wzniesione w 1908 roku. Wcześniej, w latach 1874 – 1898 stało tu poprzednie schronisko, niewielki budynek, który doszczętnie spłonął w 1898 roku. Schronisko składa się z dwóch budynków – starego i nowego.

Czytaj więcej »
Dolina Chochołowska

Dolina Chochołowska

Dolina Chochołowska jest najdłuższą, największą i najdalej na zachód wysuniętą doliną leżącą w obrębie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Ma długość około 10 km i zajmuje powierzchnię około 35 km2.

Czytaj więcej »

Kaplica Gąsieniców na Pęksowym Brzyzku

Kaplica Gąsieniców była pierwszym budynkiem sakralnym na terenie Zakopanego.Wybudowana została dzięki staraniom Pawła Gąsienicy około roku 1800, stała się też kaplicą nagrobną dla niego i jego żony Reginy. Jak głosi legenda, fundusze na jej budowę zostały pozyskane z łupów zbójników, którzy w ten sposób chcieli odpokutować za swoje grzechy.

Czytaj więcej »

Kapliczki w Dzianiszu

W Dzianiszu znajduje się kilka przydrożnych kapliczek – m.in. przydrożna kapliczka autorstwa Władysława Skoczylasa, kamienne figury z piaskowca przedstawiające świętych, świętą rodzinę oraz ukrzyżowanie Chrystusa, kapliczka wykonana w pniu drzewa stojąca na rozstaju dróg w lesie.

Czytaj więcej »

Pomnik Józefa Kurasia „Ognia”

Przy ul. Kościuszki, na terenie parku im. Lecha Kaczyńskiego stoi pomnik autorstwa rzeźbiarza Marka Szczepanika upamiętniający Józefa Kurasia ps. „Ogień” i żołnierzy walczących w jego oddziale. Pomnik przedstawiający kopiec z kamieni i siedzącego na jego szczycie orła z rozpostartymi skrzydłami został odsłonięty w 2006 roku

Czytaj więcej »

Artykuł sponsorowany (reklamowy) / Materiał Partnera.