Narty Slowacja – najciekawsze miejsca, w których można dobrze jeździć na nartach.

Zakopane to główne miejsce w Polsce, gdzie można dobrze jeździć na nartach i prowadzi do innych miejsc do jazdy na nartach, a zwłaszcza na naszej wybranej Słowacji. Na Słowacji zawsze można coś podziwiać.

Narty na Słowacji

Jasná –  najlepszy, najbardziej poszukiwany ośrodek narciarski na Słowacji. Hotel Jasna – zapewnienie jakości.

Jeśli zdecydujesz się na jazdę na nartach w tym obszarze, jest tam promenada pięknych wzgórz i wysokiej jakości śniegu. Ale co z jazdą na nartach i dlaczego jest tak popularna? Wynika to z wysokiej jakości usług w tym ośrodku. Hotel Björnson jest rozmieszczana przez Hotel Jasna, który jest bardzo popularny, a jego jakość jest zbliżona do zagranicznych luksusowych hoteli. Idealnie jest położyć narty, dobrze zjeść, ogrzać ciało w saunie lub kąpieli po ciężkim dniu na śniegu. Gdzie to może być? W hotelu Jasna. Hotel Jasna to właściwy wybór na wakacje.

Poza granicami Polski i Słowacji można także jeździć na nartach i cieszyć się nimi. Mówimy o Tatrach, stronie słowackiej. Ponieważ szukamy głównie kurortów po naszej stronie, ale strona słowacka naprawdę się opłaca. Narty na Słowacji są warte ruchu, ponieważ czekają na nich piękne góry.

Są równej jakości co nasze kurorty. Każde na Słowacji, bez względu na to, czy wybierasz się do granicy, czy daleko za nią. Tak, na Słowacji można jeździć na nartach w różnych innych miejscach, na przykład na zachodzie niedaleko Bratysławy. Mam nadzieję, że te typy przekonały cię do odwiedzenia Słowacji i jazdy na nartach. Niezależnie od tego, czy wybierzesz Orawę, Tatry czy Jasná, nie przejdziesz po złej stronie.

Wybierz wakacje, relaks, wybierz jazdę na nartach na Słowacji. Narty Słowacja to świetny wybór! W każdym razie. Od listopada do kwietnia. Masz nieskończone możliwości, więc skorzystaj!

Willa Turnia

Przy ul. Kościuszki 9 stoi zabytkowa, ponad 100-letnia, willa „Turnia”. Niestety pomimo, że budynek jest wpisany do rejestru zabytków województwa małopolskiego od lat popada w ruinę. Willa została wybudowana w 1908 roku przez Jana Obrochtę w stylu zakopiańskim.

Czytaj więcej »

Pomnik Ratownikom Górskim

Pomnik Ratownikom Górskim stoi przy ul. Mariusza Zaruskiego, tuż obok Krupówek. Pomnik został odsłonięty w 1959 roku z okazji pięćdziesięciolecia utworzenia Tatrzańskieg o Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Autorem pomnika jest znany zakopiański artysta Władysław Hasior.

Czytaj więcej »

Wiktorówki

Sanktuarium Maryjne na Wiktorówkach (lub Sanktuarium Matki Bożej Królowej Tatr lub Sanktuarium Matki Bożej Jaworzyńskiej) mieści się w Dolinie Złotej, na wysokości ok. 1145 m n.p.m. tuż poniżej Rusinowej Polany.

Czytaj więcej »

Dolina Strążyska

Dolina Strążyska, o powierzchni ok. 4 km2 i długości 3 km, powstała w wyniku uskoku tektonicznego. Od południa ogranicza ją masyw Giewontu, od zachodu Grzybowiec i Łysanki, a od wschodu grzbiet Grześkówki, Sarnia Skała i Suchy Wierch.

Czytaj więcej »

Hotel Górski na Kalatówkach

Hotel Górski na Kalatówkach został wybudowany w 1938 roku na potrzeby narciarskich mistrzostw świata. Położony jest przy północno–zachodnim skraju Polany Kalatówki na wysokości 1198 m n.p.m. Prowadzi do niego brukowana Droga Brata Alberta z Kuźnic, która jest zamknięta dla ruchu samochodowego.

Czytaj więcej »

Pomnik Andrzeja Chramca

Przed Urzędem Miasta mieszczącym się przy ul. Kościuszki 13 stoi, odsłonięty w 2006 roku, pomnik Andrzeja Chramca autorstwa warszawskiego artysty Tomasza Rossa. Dr Andrzej Chramiec

Czytaj więcej »

Artykuł sponsorowany (reklamowy) / Materiał Partnera.