Ochrona dla całej rodziny, czyli wszystko, co musisz wiedzieć o polisie wakacyjnej

Słońce, plaża i szum błękitnej wody to coś, na co niemal wszyscy czekają przez cały rok. Wakacje trwają na dobre, a my postanowiliśmy opowiedzieć Ci nieco o tym, jak możesz zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę na czas letniego wyjazdu za granicę. Z tego tekstu dowiesz się, czym jest polisa wakacyjna i jakie korzyści płyną z jej wykupienia. 

Polisa wakacyjna, a leczenie za granicą

Wyobraź sobie, że podczas wakacji za granicą dopadła Cię choroba i pilnie musisz skorzystać z pomocy lekarza. Bez polisy wizyta lekarska, badania diagnostyczne, leczenie stomatologiczne, czy zabiegi medyczne są niesamowicie drogie dla przeciętnego Polaka. Jeśli jednak postanowisz wykupić ubezpieczenie turystyczne, Twoja polisa pokryje wszelkie koszty leczenia za granicą. Jest to szczególnie przydatne, jeśli planujesz wczasy z całą rodziną. Więcej informacji znajdziesz na: https://wakacyjnapolisa.pl/ubezpieczenie-podrozne/

Utrata bagażu to już nie taka tragedia

Wszyscy, którzy trochę podróżują na pewno wiedzą, jak często na lotniskach dochodzi do zgubienia lub kradzieży bagażu. Jeśli i Tobie przydarzy się tego typu sytuacja, to nie musisz się załamywać, ponieważ Twój ubezpieczyciel pokryje wszelkie koszty zakupu potrzebnych rzeczy (w tym sprzętu sportowego). Zwrot trafi do Ciebie po powrocie z wakacji.

Ochrona dla aktywnych

Sporty ekstremalne są nie tylko widowiskowe, ale również niebezpieczne. Podczas aktywności nietrudno o wypadek, w którym mogą zostać poszkodowane osoby postronne. Jeśli zdarzy się, że z Twojej winy ktoś ucierpi fizycznie lub materialnie to polisa wakacyjna pokryje wszelkie roszczenia na podstawie spisanego przez Ciebie porozumienia. Nie ma konieczności wnosić sprawy do sądu i płacić za całe postępowanie.

Ubezpieczenie dziecka

Każdy, kto ma rodzinę chce, żeby była odpowiednio zabezpieczona na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Właśnie dlatego ubezpieczyciele wprowadzili do swojej oferty specjalne polisy dla dzieci, która ma uchronić najmłodszych przed konsekwencjami wypadków i chorób za granicą. Dzięki temu produktowi będziesz mógł spokojnie wysłać swoją pociechę na kolonie lub w inną wakacyjną podróż. Jeśli zainteresowało Cię ubezpieczenie dziecka na wyjazd (tutaj więcej: https://wakacyjnapolisa.pl/bezpieczna-podroz/ubezpieczenie-turystyczne-dla-dziecka-na-wakacje/)

Podsumowanie

Jak widzisz ubezpieczenie turystyczne to coś, o czym naprawdę warto pomyśleć przed wakacjami lub wysłaniem dziecka na kolonie czy inny wyjazd. Oprócz wymiernych korzyści w postaci pokrycia kosztów leczenia, zgubionego bagażu oraz ewentualnych odszkodowań otrzymujesz o wiele więcej. Chodzi o spokój oraz pewność tego, że jesteś zabezpieczony na wszelkiego rodzaju nieprzewidziane sytuacje, które przecież zdarzają się każdemu. Pamiętaj, że bezpieczeństwo Twoich bliskich jest bezcenne i nie warto szukać oszczędności akurat w tej kwestii. Na rynku dostępnych jest obecnie tak wiele ofert, że z całą pewnością wybierzesz rozwiązanie, które spełni oczekiwania Twojej rodziny.

Kończysty Wierch

Kończysty Wierch Kończysty Wierch (kiedyś nazywany Kończystą nad Jarząbczą) jest szczytem o wysokości 2002 m n.p.m. leżącym w głównej grani Tatr Zachodnich, , na granicy

Czytaj więcej »

Krzyż Milenijny

Na szczycie Litwińskiej Grapy (902 m n.p.m.) znajduje się 20-metrowy Krzyż Milenijny wybudowany w 2000 roku przez proboszcza Czarnej Góry ks. Huberta Kasztelana dla uczczenia dwóch tysiącleci chrześcijaństwa. Został wykonany na wzór krzyża stojącego od wielu lat na szczycie Giewontu.

Czytaj więcej »

Dolina Iwaniacka

Żółty szlak z Doliny Chochołowskiej na Iwaniacką Przełęcz odchodzi w lewo z dna doliny,  około 100 metrów za Leśniczówką TPN. Początkowo, biegnąca razem ze szlakiem

Czytaj więcej »

Nowy kościół w Białce Tatrzańskiej

W latach 1918 – 1921 z inicjatywy ks. Madeja w Białce Tatrzańskiej wybudowany został nowy, murowany kościół. Ołtarz główny, wykonany z mosiądzu, zaprojektował w 1912 roku Jan Sczepkowski, jeden z najbardziej znanych rzeźbiarzy 20 – lecia międzywojennego.

Czytaj więcej »

Skwerek na Krupówkach

Na placyku u zbiegu ulic Krupówki, Staszica i Piłsudskiego znajduje się jeden z najnowszych elementów „wystroju” Krupówek – niewielkie oczko wodne i malowniczy drewniany mostek na Foluszowym Potoku. Pomimo, że to miejsce nie jest zabytkiem, chętnie zatrzymuję się tu turyści i robią pamiątkowe zdjęcia.

Czytaj więcej »

Szkoła Budowlana w Zakopanem

Nieopodal gmachu głównego Muzeum Tatrzańskiego stoi Zespół Szkół Budowlanych im. Władysława Matlakowskiego. Drewniany budynek powstał w 1876 roku i od początku istnienia związany był ze szkolnictwem. Mieściła się w nim najstarsza w regionie i jedna z najstarszych w Polsce szkół zawodowych – Szkoła Snycersk

Czytaj więcej »

Artykuł sponsorowany (reklamowy) / Materiał Partnera.