Planujesz wyjazd w Tatry? Zaopatrz się w markową odzież trekkingową w niskich cenach!

Miłośnicy wędrówek górskimi szlakami muszą się dobrze przygotować do takiej wycieczki, gdyż zmienne warunki panujące w Tatrach mogą skutecznie zepsuć cały wyjazd. Podstawowym ekwipunkiem powinna być specjalna odzież trekkingowa dostosowana do górskiej pogody. Takie ubrania muszą wyróżniać się najwyższą jakością, dlatego często sporo kosztują. Nie musisz jednak przepłacać, jeżeli wykorzystać kod rabatowy Zalando.

Zalando – rabat na odzież trekkingową

Pewnie niejednokrotnie słyszałeś o sklepie internetowym Zalando, jednak nie każdy wie, że w swojej ofercie posiada także wysokiej jakości odzież sportową i trekkingową. Sklep zajmuje się sprzedażą markowych ubrań i gwarantuje bezpłatny zwrot i dostawę, co przyciąga miłośników oryginalnej odzieży. Wcale nie znaczy to, że żeby robić tam zakupy, trzeba wydawać fortunę, gdyż specjalne kupony rabatowe Zalando pozwolą obniżyć wartość Twojego zamówienia do minimum. Zobacz, jakie to proste!

 Rabaty Zalando – jak z nich skorzystać?

Sklep internetowy regularnie organizuje akcje promocyjne dla swoich klientów oraz sezonowe wyprzedaże. Strony takie jak AleRabat.com udostępniają dodatkowe zniżki Zalando, dzięki którym jeszcze bardziej obniżysz cenę swoich zakupów. Często kody rabatowe Zalando nie są widoczne z pozycji sklepu, dlatego korzystają z nich tylko prawdziwi łowcy okazji. Pod adresem https://alerabat.com/kod-promocyjny/zalando-pl znajdziesz listę aktualnych rabatów Zalando, które możesz wykorzystać w dowolnym momencie, bez czekania aż promocja sklepowa obejmie wybrane przez Ciebie produkty.

Kody rabatowe Zalando – prosty sposób na oszczędności

Składając zamówienie w sklepie internetowym nie musisz zakładać karty stałego klienta, aby wykorzystać atrakcyjne kody rabatowe Zalando. Jest to nie tylko wygoda, ale także oszczędność czasu, gdyż wszystkie zniżki Zalando obsługiwane są tak samo. Jak naliczyć dodatkowy rabat?

  • Skompletuje zamówienie w sklepie internetowym,
  • ze strony AleRabat.com skopiuj kod rabatowy Zalando który pasuje do Twoich zakupów,
  • wklej treść kuponu przed dokonaniem zapłaty za zamówienie,
  • kiedy rabat Zalando zostanie doliczony, sfinalizuj transakcję.

Cała procedura zajmie Ci kilka chwil, a Ty zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł wydać na dodatkowe atrakcje podczas pobytu w Tatrach. Zniżki Zalando stale się zmieniają, dlatego codziennie odwiedzaj stronę AleRabat.com, żeby nie przegapić najatrakcyjniejszych kuponów.

Pomnik Turysty pod Gubałówką

Przed dolną stacją kolei na Gubałówkę stoi Pomnik Turysty, cieszący się dużym zainteresowaniem najmłodszych. Po niewysokiej drabince każdy może wejść na jego podest i stać się na moment częścią tego pomnika (dzieci powinny wchodzić pod opieką dorosłych).

Czytaj więcej »
Restauracja U Wnuka - Zakopane

Restauracja U Wnuka

Budynek mieszczący pierwszą karczmę w Zakopanem został wybudowany w połowie XIX wieku przez Józefa Krzeptowskiego – brata słynnego Sabały. Od 1870 roku w budynku działał pierwszy sklep, pierwsza karczma i pierwszy urząd pocztowy prowadzone przez Samuela Riegelhaupta.

Czytaj więcej »

Willa Atma

Przy ul. Kasprusie 19, nad potokiem Młyniska, stoi zabytkowa Willa „Atma” wybudowana przez Józefa Kasprusia-Stocha w 1893 roku i rozbudowana na początku XX wieku. Jej nazwa oznacza właściwy bogom, absolutny spokój duszy. W willi w latach 1930 – 1935 mieszkał kompozytor Karol Szymanowski. Od 1976 roku mieści się w niej jego muzeum biograficzne, będące oddziałem Muzeum Narodowego w Krakowie.

Czytaj więcej »
Dolina Jaworzynki

Dolina Jaworzynki

Dolina Jaworzynki jest odgałęzieniem Doliny Bystrej. Dolinę otaczają – od południa Wielka Kopa Królowa, Mała Kopa Królowa i Kopa Magury, od wschodu Boczań i Skupniów Upłaz, od zachodu północno-zachodnie ramię Kopy Magury. Dnem Doliny Jaworzynki płynie Potok Jaworzynka, jednak przez większość czasu jego koryto jest zupełnie suche. W latach 1920 – 1930 w Dolinie Jaworzynki funkcjonowała skocznia narciarska (pierwsza w Polsce).

Czytaj więcej »

Hotel Górski na Kalatówkach

Hotel Górski na Kalatówkach został wybudowany w 1938 roku na potrzeby narciarskich mistrzostw świata. Położony jest przy północno–zachodnim skraju Polany Kalatówki na wysokości 1198 m n.p.m. Prowadzi do niego brukowana Droga Brata Alberta z Kuźnic, która jest zamknięta dla ruchu samochodowego.

Czytaj więcej »

Kościół w Zębie

W najwyżej położonej miejscowości w Polsce – podhalańskim Zębie znajduje się drewniany kościół pw. Św. Anny. Kościół został wybudowany w latach 1915 – 1921. Budynek jest jednonawowy, pokryty gontowym dachem. We frontowej części znajduje się wieża z zegarem i blaszaną iglicą.

Czytaj więcej »

Artykuł sponsorowany (reklamowy) / Materiał Partnera.