Planujesz wyjazd w Tatry? Zaopatrz się w markową odzież trekkingową w niskich cenach!

Miłośnicy wędrówek górskimi szlakami muszą się dobrze przygotować do takiej wycieczki, gdyż zmienne warunki panujące w Tatrach mogą skutecznie zepsuć cały wyjazd. Podstawowym ekwipunkiem powinna być specjalna odzież trekkingowa dostosowana do górskiej pogody. Takie ubrania muszą wyróżniać się najwyższą jakością, dlatego często sporo kosztują. Nie musisz jednak przepłacać, jeżeli wykorzystać kod rabatowy Zalando.

Zalando – rabat na odzież trekkingową

Pewnie niejednokrotnie słyszałeś o sklepie internetowym Zalando, jednak nie każdy wie, że w swojej ofercie posiada także wysokiej jakości odzież sportową i trekkingową. Sklep zajmuje się sprzedażą markowych ubrań i gwarantuje bezpłatny zwrot i dostawę, co przyciąga miłośników oryginalnej odzieży. Wcale nie znaczy to, że żeby robić tam zakupy, trzeba wydawać fortunę, gdyż specjalne kupony rabatowe Zalando pozwolą obniżyć wartość Twojego zamówienia do minimum. Zobacz, jakie to proste!

 Rabaty Zalando – jak z nich skorzystać?

Sklep internetowy regularnie organizuje akcje promocyjne dla swoich klientów oraz sezonowe wyprzedaże. Strony takie jak AleRabat.com udostępniają dodatkowe zniżki Zalando, dzięki którym jeszcze bardziej obniżysz cenę swoich zakupów. Często kody rabatowe Zalando nie są widoczne z pozycji sklepu, dlatego korzystają z nich tylko prawdziwi łowcy okazji. Pod adresem https://alerabat.com/kod-promocyjny/zalando-pl znajdziesz listę aktualnych rabatów Zalando, które możesz wykorzystać w dowolnym momencie, bez czekania aż promocja sklepowa obejmie wybrane przez Ciebie produkty.

Kody rabatowe Zalando – prosty sposób na oszczędności

Składając zamówienie w sklepie internetowym nie musisz zakładać karty stałego klienta, aby wykorzystać atrakcyjne kody rabatowe Zalando. Jest to nie tylko wygoda, ale także oszczędność czasu, gdyż wszystkie zniżki Zalando obsługiwane są tak samo. Jak naliczyć dodatkowy rabat?

  • Skompletuje zamówienie w sklepie internetowym,
  • ze strony AleRabat.com skopiuj kod rabatowy Zalando który pasuje do Twoich zakupów,
  • wklej treść kuponu przed dokonaniem zapłaty za zamówienie,
  • kiedy rabat Zalando zostanie doliczony, sfinalizuj transakcję.

Cała procedura zajmie Ci kilka chwil, a Ty zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł wydać na dodatkowe atrakcje podczas pobytu w Tatrach. Zniżki Zalando stale się zmieniają, dlatego codziennie odwiedzaj stronę AleRabat.com, żeby nie przegapić najatrakcyjniejszych kuponów.

Dolina Iwaniacka

Żółty szlak z Doliny Chochołowskiej na Iwaniacką Przełęcz odchodzi w lewo z dna doliny,  około 100 metrów za Leśniczówką TPN. Początkowo, biegnąca razem ze szlakiem

Czytaj więcej »

Kapliczka Korniłowiczów

Kapliczka Korniłowiczów, zaprojektowana przez Stanisława Witkiewicza, została wybudowana w 1907 roku z inicjatywy Edwarda Korniłowicza. Wiosną 2003 roku kapliczka została w całości strawiona przez pożar, którego przyczyną były palące się u jej stóp znicze.

Czytaj więcej »
Górna stacja kolejki na Kasprowy Wierch

Kolejka na Kasprowy Wierch

Kolejka na Kasprowy Wierch (1987 m n.p.m.) została wybudowana w latach 1935 – 1936 z inicjatywy prezesa Polskiego Związku Narciarskiego i wiceministra komunikacji pułkownika Aleksandra Bobkowskiego (zięcia Prezydenta Mościckiego). Na trasie o długości 4291,59 m i różnicy wysokości 936 m kursują cztery 60-osobowe wagoniki.

Czytaj więcej »

Giewont

Giewont to szczyt w Tatrach Zachodnich o wysokości 1894 m. Giewont jest bardzo dobrze widoczny z Zakopanego. Wiąże się z nim legenda o śpiącym rycerzu, który powstanie, gdy Polska znajdzie się w niebezpieczeństwie. Szczyt ten znany jest również z powodu wielu wypadków śmiertelnych.

Czytaj więcej »

Kościół w Jurgowie

W podhalańskiej wsi Jurgów stoi zabytkowy, drewniany kościół pw. Św. Sebastiana i Matki Boskiej Różańcowej wybudowany w 1675 roku, a rozbudowany na początku XIX wieku.

Czytaj więcej »

Kuźnice

Na terenie Kuźnic, dawnej dzielnicy Zakopanego, znajduje się park – pozostałość po dawnym zespole dworsko-pałacowym. Historia tego miejsca sięga XVIII wieku, gdy wybudowano tu pierwszą hutę żelaza – tzw. Huty Hamerskie. Zakład zajmował się wyrabianiem surówki, żelaza sztabowego i blachy walcowanej i dawał zatrudnienie ponad setce okolicznych mieszkańców.

Czytaj więcej »

Artykuł sponsorowany (reklamowy) / Materiał Partnera.