Planujesz wyjazd w Tatry? Zaopatrz się w markową odzież trekkingową w niskich cenach!

Miłośnicy wędrówek górskimi szlakami muszą się dobrze przygotować do takiej wycieczki, gdyż zmienne warunki panujące w Tatrach mogą skutecznie zepsuć cały wyjazd. Podstawowym ekwipunkiem powinna być specjalna odzież trekkingowa dostosowana do górskiej pogody. Takie ubrania muszą wyróżniać się najwyższą jakością, dlatego często sporo kosztują. Nie musisz jednak przepłacać, jeżeli wykorzystać kod rabatowy Zalando.

Zalando – rabat na odzież trekkingową

Pewnie niejednokrotnie słyszałeś o sklepie internetowym Zalando, jednak nie każdy wie, że w swojej ofercie posiada także wysokiej jakości odzież sportową i trekkingową. Sklep zajmuje się sprzedażą markowych ubrań i gwarantuje bezpłatny zwrot i dostawę, co przyciąga miłośników oryginalnej odzieży. Wcale nie znaczy to, że żeby robić tam zakupy, trzeba wydawać fortunę, gdyż specjalne kupony rabatowe Zalando pozwolą obniżyć wartość Twojego zamówienia do minimum. Zobacz, jakie to proste!

 Rabaty Zalando – jak z nich skorzystać?

Sklep internetowy regularnie organizuje akcje promocyjne dla swoich klientów oraz sezonowe wyprzedaże. Strony takie jak AleRabat.com udostępniają dodatkowe zniżki Zalando, dzięki którym jeszcze bardziej obniżysz cenę swoich zakupów. Często kody rabatowe Zalando nie są widoczne z pozycji sklepu, dlatego korzystają z nich tylko prawdziwi łowcy okazji. Pod adresem https://alerabat.com/kod-promocyjny/zalando-pl znajdziesz listę aktualnych rabatów Zalando, które możesz wykorzystać w dowolnym momencie, bez czekania aż promocja sklepowa obejmie wybrane przez Ciebie produkty.

Kody rabatowe Zalando – prosty sposób na oszczędności

Składając zamówienie w sklepie internetowym nie musisz zakładać karty stałego klienta, aby wykorzystać atrakcyjne kody rabatowe Zalando. Jest to nie tylko wygoda, ale także oszczędność czasu, gdyż wszystkie zniżki Zalando obsługiwane są tak samo. Jak naliczyć dodatkowy rabat?

  • Skompletuje zamówienie w sklepie internetowym,
  • ze strony AleRabat.com skopiuj kod rabatowy Zalando który pasuje do Twoich zakupów,
  • wklej treść kuponu przed dokonaniem zapłaty za zamówienie,
  • kiedy rabat Zalando zostanie doliczony, sfinalizuj transakcję.

Cała procedura zajmie Ci kilka chwil, a Ty zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł wydać na dodatkowe atrakcje podczas pobytu w Tatrach. Zniżki Zalando stale się zmieniają, dlatego codziennie odwiedzaj stronę AleRabat.com, żeby nie przegapić najatrakcyjniejszych kuponów.

Willa Turnia

Przy ul. Kościuszki 9 stoi zabytkowa, ponad 100-letnia, willa „Turnia”. Niestety pomimo, że budynek jest wpisany do rejestru zabytków województwa małopolskiego od lat popada w ruinę. Willa została wybudowana w 1908 roku przez Jana Obrochtę w stylu zakopiańskim.

Czytaj więcej »

Willa pod Jedlami

Przy ul. Droga na Koziniec 1 stoi jeden z najciekawszych zabytków architektury w Zakopanem – największy dom w stylu zakopiańskim zaprojektowany przez Stanisława Witkiewicza – Willa pod Jedlami. Willa pod Jedlami została wybudowana w 1897 roku dla Jana Gwalberta Pawlikowskiego i do dnia dzisiejszego pozostaje w rękach jego potomków z rodziny Pawlikowskich.

Czytaj więcej »

Kościół Bernardynów

W 1902 roku bracia Bernardyni zakupili działkę z domem, którą nazwali „Willą św. Antoniego” i urządzili w niej dom zakonny oraz kaplicę. Kościół w obecnej formie, wybudowany według projektu Andrzeja Czarniaka, stoi tu od połowy XX wieku.

Czytaj więcej »

Galeria Strug w Zakopanem

W budynku przy ul. Kościeliskiej 35 mieści się Zespół Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara. Wcześniej w tym miejscu, od 1893 roku stał drewniany, ekskluzywny pensjonat „Skoczyska” mieszczący 19 pokoi, łazienki, korty tenisowe i centrum artystyczno-kulturalne. W 1899 roku zatrzymał się w nim skrzypek Fritz Kreisler. Budynek spłonął w 1910 roku.

Czytaj więcej »

Dolina Pięciu Stawów

Dolina Pięciu Stawów stanowi właściwie jedną dolinę z Doliną Roztoki. Oddzielone są one ścianą stawiarską, z której spływa wodospad Siklawa i razem stanowią odgałęzienie Doliny Białki. Sama Dolina Pięciu Stawów ma długość 4 km, powierzchnię około 6,5 km2 i leży na wysokości 1625 – 1900 m n.p.m.

Czytaj więcej »

Artykuł sponsorowany (reklamowy) / Materiał Partnera.