Romantycznie czy sportowo? Weekend we dwoje z widokiem na Tatry

Giebułtów położony jest nieopodal Krakowa i jest malowniczym, małym miasteczkiem z ciekawą historią i widokiem na dumne Tatry. To właśnie tam umiejscowiony jest Tennis & Country Club Hotel, który idealnie pasuje swoją charakterystyką do tego miejsca.

Nowoczesne centrum hotelowo-sportowe

Jest to bowiem nie tylko hotel z restauracją, ale również centrum sportowe, w którym znajdziemy korty tenisowe, baseny, sauny, centrum fitness i wiele innych. A to wszystko w towarzystwie urokliwych widoków, dziewiczej zieleni i czystego powietrza. Jeśli myślisz o romantycznym wyjeździe wraz ze swoją drugą połówkę, a potrzecie miłej odmiany od tradycyjnego wyjazdu będzie to idealna opcja. 

Sport to najlepszy wypoczynek

Choć wielu z nas nie wyobraża sobie urlopu bez plażowania i fast foodów, są z ludzie, dla których to sport jest najlepszym wypoczynkiem. W zdrowym ciele zdrowy duch i jest to maksyma nie bez powodów powtarzana od starożytności. Tennis & Country Club Hotel będzie tutaj idealnym wyborem. Największą atrakcją są zdecydowanie nowoczesne korty tenisowe, w tym cztery wewnętrzne na dywanowej nawierzchni w hali i 6 znajdujących się na zewnątrz. Oprócz tego, zdecydowanie warto odwiedzić basen i spa. Znajdziemy tam takie atrakcje jak saunę suchą, saunę parową, czy choćby grotę solną. Jako że Giebułtów stanowi idealną bazę do wypadów, nie musimy spędzić całego czasu w ośrodku. Byłoby to wręcz grzechem, biorąc pod uwagę bliskość Jury Krakowsko-Częstochowskiej z jej dziedzictwem. W promieniu piętnastu kilometrów od hotelu znajduje się również Ojcowski Park Narodowy oraz kilka innych, zdecydowanie wartych odwiedzenia. W Tennis & Country Club Hotel każdy fan sportu (i nie tylko) znajdzie coś dla siebie. Duży wybór różnych aktywności, w tym tenisa, pływania, ćwiczenia w centrum fitness czy saunarium nie pozwoli nikomu się nudzić. Warto wybrać taką formę wypoczynku zwłaszcza, kiedy nie poświęcamy zbyt wiele uwagi swojemu ciału. Pobudzone krążenie może okazać się zbawcze w sypialni.

Od sportu również trzeba czasem odpocząć

Nie samym sportem człowiek żyje, a tym bardziej w trakcie wyjazdu z drugą połówką, nawet jeśli spędzamy go w ośrodku sportowym. Właśnie dlatego goście Tennis&Country Club mają do dyspozycji klimatyczną kawiarnię oraz restaurację Zielona Zatoka, która jest otwarta do godziny dwudziestej. Pyszne, autorskie dania Szefa Kuchni możemy zjeść w otoczeniu zieleni, z widokiem na Tatry, co z pewnością zapewni każdej parze romantyczne, spokojne chwile. Kuchnia inspirowana jest kuchnią polską i francuską, co wielu osobom przypadnie do gustu. W restauracji zjemy również wystawną kolację dla dwojga, białego, schłodzonego wina także nie zabraknie. Po aktywnym dniu pełnym gry w tenisa, pływania, spacerów w klimatycznych miejscach i jedzenia znakomitych potraw z uśmiechem na twarzy większość uda się do hotelowego pokoju. W Tennis&Country Club Hotel pokoje zapewniają najwyższy standard i pozwolą nam się cieszyć romantycznym wieczorem w towarzystwie ukochanej osoby. Pokoje są różnej wielkości, zawsze czyste i gustownie urządzone. Ceny również nie są wygórowane. 

Może być romantycznie, może być sportowo

Jeśli chcecie spędzić czas romantycznie, ale również aktywnie, Tennis&Country Club Hotel będzie idealnym miejscem. Malownicze położenie nieopodal Krakowa i Tatr w zielonym Giebułtowie, nowoczesny ośrodek sportowy z  kortami do tenisa, basenem i saunami, a także restauracja prowadzona przez błyskotliwego i kreatywnego szefa kuchni sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie to idealny kompromis dla niejednej pary. 

Schronisko w Dolinie Roztoki

Schronisko w Dolinie Roztoki

Schronisko w Dolinie Roztoki im. Wincentego Pola znajduje się na polanie Stara Roztoka, na wysokości 1031 m n.p.m. Położenie w ustronnym miejscu, w oddaleniu od uczęszczanych szlaków turystycznych sprawia, że w schronisku nie ma zazwyczaj tłoku i panuje zachwalana przez turystów kameralna atmosfera.

Czytaj więcej »

Dolina Strążyska

Dolina Strążyska, o powierzchni ok. 4 km2 i długości 3 km, powstała w wyniku uskoku tektonicznego. Od południa ogranicza ją masyw Giewontu, od zachodu Grzybowiec i Łysanki, a od wschodu grzbiet Grześkówki, Sarnia Skała i Suchy Wierch.

Czytaj więcej »
Polana Strążyska

Polana Strążyska

Polana Strążyska to podłużna hala wielkości nieco ponad 2 ha, położona na wysokości 1020-1060 m. Niegdyś służyła, jako miejsce wypasu owiec, po czym pamiątką są stojące na niej szałasy pasterskie. Stąd też jej nazwa pochodząca od słowa „strąga” – zagroda do dojenia owiec.

Czytaj więcej »

Skwerek na Krupówkach

Na placyku u zbiegu ulic Krupówki, Staszica i Piłsudskiego znajduje się jeden z najnowszych elementów „wystroju” Krupówek – niewielkie oczko wodne i malowniczy drewniany mostek na Foluszowym Potoku. Pomimo, że to miejsce nie jest zabytkiem, chętnie zatrzymuję się tu turyści i robią pamiątkowe zdjęcia.

Czytaj więcej »

Kościół w Jurgowie

W podhalańskiej wsi Jurgów stoi zabytkowy, drewniany kościół pw. Św. Sebastiana i Matki Boskiej Różańcowej wybudowany w 1675 roku, a rozbudowany na początku XIX wieku.

Czytaj więcej »

Artykuł sponsorowany (reklamowy) / Materiał Partnera.