Romantycznie czy sportowo? Weekend we dwoje z widokiem na Tatry

Giebułtów położony jest nieopodal Krakowa i jest malowniczym, małym miasteczkiem z ciekawą historią i widokiem na dumne Tatry. To właśnie tam umiejscowiony jest Tennis & Country Club Hotel, który idealnie pasuje swoją charakterystyką do tego miejsca.

Nowoczesne centrum hotelowo-sportowe

Jest to bowiem nie tylko hotel z restauracją, ale również centrum sportowe, w którym znajdziemy korty tenisowe, baseny, sauny, centrum fitness i wiele innych. A to wszystko w towarzystwie urokliwych widoków, dziewiczej zieleni i czystego powietrza. Jeśli myślisz o romantycznym wyjeździe wraz ze swoją drugą połówkę, a potrzecie miłej odmiany od tradycyjnego wyjazdu będzie to idealna opcja. 

Sport to najlepszy wypoczynek

Choć wielu z nas nie wyobraża sobie urlopu bez plażowania i fast foodów, są z ludzie, dla których to sport jest najlepszym wypoczynkiem. W zdrowym ciele zdrowy duch i jest to maksyma nie bez powodów powtarzana od starożytności. Tennis & Country Club Hotel będzie tutaj idealnym wyborem. Największą atrakcją są zdecydowanie nowoczesne korty tenisowe, w tym cztery wewnętrzne na dywanowej nawierzchni w hali i 6 znajdujących się na zewnątrz. Oprócz tego, zdecydowanie warto odwiedzić basen i spa. Znajdziemy tam takie atrakcje jak saunę suchą, saunę parową, czy choćby grotę solną. Jako że Giebułtów stanowi idealną bazę do wypadów, nie musimy spędzić całego czasu w ośrodku. Byłoby to wręcz grzechem, biorąc pod uwagę bliskość Jury Krakowsko-Częstochowskiej z jej dziedzictwem. W promieniu piętnastu kilometrów od hotelu znajduje się również Ojcowski Park Narodowy oraz kilka innych, zdecydowanie wartych odwiedzenia. W Tennis & Country Club Hotel każdy fan sportu (i nie tylko) znajdzie coś dla siebie. Duży wybór różnych aktywności, w tym tenisa, pływania, ćwiczenia w centrum fitness czy saunarium nie pozwoli nikomu się nudzić. Warto wybrać taką formę wypoczynku zwłaszcza, kiedy nie poświęcamy zbyt wiele uwagi swojemu ciału. Pobudzone krążenie może okazać się zbawcze w sypialni.

Od sportu również trzeba czasem odpocząć

Nie samym sportem człowiek żyje, a tym bardziej w trakcie wyjazdu z drugą połówką, nawet jeśli spędzamy go w ośrodku sportowym. Właśnie dlatego goście Tennis&Country Club mają do dyspozycji klimatyczną kawiarnię oraz restaurację Zielona Zatoka, która jest otwarta do godziny dwudziestej. Pyszne, autorskie dania Szefa Kuchni możemy zjeść w otoczeniu zieleni, z widokiem na Tatry, co z pewnością zapewni każdej parze romantyczne, spokojne chwile. Kuchnia inspirowana jest kuchnią polską i francuską, co wielu osobom przypadnie do gustu. W restauracji zjemy również wystawną kolację dla dwojga, białego, schłodzonego wina także nie zabraknie. Po aktywnym dniu pełnym gry w tenisa, pływania, spacerów w klimatycznych miejscach i jedzenia znakomitych potraw z uśmiechem na twarzy większość uda się do hotelowego pokoju. W Tennis&Country Club Hotel pokoje zapewniają najwyższy standard i pozwolą nam się cieszyć romantycznym wieczorem w towarzystwie ukochanej osoby. Pokoje są różnej wielkości, zawsze czyste i gustownie urządzone. Ceny również nie są wygórowane. 

Może być romantycznie, może być sportowo

Jeśli chcecie spędzić czas romantycznie, ale również aktywnie, Tennis&Country Club Hotel będzie idealnym miejscem. Malownicze położenie nieopodal Krakowa i Tatr w zielonym Giebułtowie, nowoczesny ośrodek sportowy z  kortami do tenisa, basenem i saunami, a także restauracja prowadzona przez błyskotliwego i kreatywnego szefa kuchni sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie to idealny kompromis dla niejednej pary. 

Świnicka Przełęcz

Świnicka Przełęcz Świnicka Przełęcz położona jest na wysokości 2051 m n.p.m. pomiędzy Pośrednią Turnią (2128 m n.p.m.) i Świnicą (2301 m n.p.m.), od której pochodzi

Czytaj więcej »

Dolina Iwaniacka

Żółty szlak z Doliny Chochołowskiej na Iwaniacką Przełęcz odchodzi w lewo z dna doliny,  około 100 metrów za Leśniczówką TPN. Początkowo, biegnąca razem ze szlakiem

Czytaj więcej »

Wzgórze Antałówka

Przy końcu ul. Antałówka na Wierch wychodzimy spomiędzy drzew na niewielkie wzniesienie Antałówka (937 m n.p.m.). Z Antałówki rozciągają się ładne widoki na Zakopane, Tatry, Pasmo Gubałówki, Podhale i Gorce.

Czytaj więcej »

Przysłop Miętusi

Przysłop Miętusi położony na wysokości 1189 m n.p.m., to przełęcz pomiędzy szczytami oddzielającymi dwie doliny – Kościeliską oraz Małej Łąki. Przełęcz zajmuje Polana Miętusia, która niegdyś wchodziła w skład Hali Miętusiej i była intensywnie wypasana.

Czytaj więcej »

Siedziba TOPR

Przy ul. Piłsudskiego 63 znajduje się drewniany budynek wybudowany w 1985 roku, w którym mieści się siedziba Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. To stąd wyrusza większość

Czytaj więcej »

Przełęcz Między Kopami

Przełęcz między Kopami jest usytuowana pomiędzy Wielką Królową Kopą i Małą Królową Kopą. Co ciekawe, pierwsza z nich, nosząca przydomek Wielka, osiąga wysokość 1531 m n.p.m. i jest o 46 metrów mniejsza od Małej, która wznosi się na wysokość 1577 m n.p.m.

Czytaj więcej »

Artykuł sponsorowany (reklamowy) / Materiał Partnera.