SPA nad jeziorem w środku lasu – doskonały mariaż różnych form wypoczynku

Szukasz miejsca, w którym możesz się zrelaksować i zapomnieć o codziennych troskach? Masz dość miejskiego zgiełku, głośnych tramwajów i pędzącego na oślep życia? Podkarpacie to region słynący z pięknych lasów oraz malowniczych krajobrazów, które pozwalają ukoić skołatane nerwy. Ale to nie jedyna atrakcja, na którą możesz liczyć, wybierając ten przepiękny obszar Polski. Gdzieś pomiędzy drzewami, nad zalewem Chotowa powstało podkarpackie SPA. Czeka, aby pomóc Ci oczyścić zarówno Twoją duszę, jak i ciało.

Gabinet Kosmetyczny – zadbaj o swój wygląd

Gabinet Kosmetyczny, to miejsce, które pomoże Ci podkreślić Twoje naturalne piękno, opóźnić oznaki starzenia oraz zachować urodę. Nie jest to kolejny salon, w którym zostaniesz potraktowana lub potraktowany jak n-ty klient. SPA zostało stworzone z myślą o osobach ceniących sobie kameralne miejsca i czas spędzony w luksusowym otoczeniu. Czego możesz się spodziewać?

  • Profesjonalnych kosmetologów, którzy nie tylko wykonają poprawnie najlepsze zabiegi dla Twojej skóry, ale także wskażą odpowiednią pielęgnację. Dzięki temu skutki zabiegu utrzymają się znaczne dłużej!
  • Miejsca przystosowanego do indywidualistów. To podkarpackie SPA nie proponuje masówki! Jeśli chciałabyś lub chciałbyś poddać się zabiegowi upiększającemu, a nie wiesz, na co się zdecydować – nic straconego. Doświadczony kosmetolog dobierze odpowiednią pielęgnację dla Twojej skóry, oczekiwań i portfela.
  • Zabiegi, które rzeczywiście działają. Już nigdy więcej nie stracisz czasu i pieniędzy na coś, co nie przyniesie żadnego efektu.

Wizyta w Gabinecie Kosmetycznym to doskonała propozycja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. A może udacie się tam razem?

Gabinet Masażu – rozpieść swoją duszę ciało

W dobie wszechobecnego, medialnego szumu i ciągłej pracy przy komputerze nietrudno o spięte mięśnie, które są efektem codziennych trosk. Jeśli Ty sam nie potrafisz się mentalnie wyluzować, wówczas Twoje ciało również poniesie tego konsekwencje. Gabinet Masażu został stworzony dla osób, które:

  • potrzebują pomocy w złagodzeniu różnorakich bólów;
  • chcą się zrelaksować i odmłodzić swój umysł;
  • szukają sposobu na przyjemne modelowanie sylwetki.

To luksusowe podkarpackie SPA położone pośród lasu nad malowniczym jeziorem oferuje szeroką gamę masażów. Od śródziemnomorskich do orientalnych, od relaksacyjnych do leczniczych oraz od tych wykonywanych ręcznie do tych z wykorzystaniem akcesoriów. Ty decydujesz, z czym czujesz się najbardziej komfortowo.

Kiedy warto wybrać się do takiego SPA?

Tak naprawdę nie ma znaczenia, kiedy wybierzesz się do SPA. Może to być zarówno wieczór po ciężkim dniu w pracy, jak i tydzień urlopu. Oczywiście druga opcja z pewnością bardziej Cię zrelaksuje, jednak nie można lekceważyć siły krótkich sesji. Wizyta w dobrym SPA pozwoli Ci się przynajmniej na chwilę oderwać od codziennych obowiązków i zapomnieć o przykrościach, które na co dzień zaprzątają Twoją głowę.

Ogromną zaletą podkarpackiego SPA jest jego położenie. Sąsiedztwo wiekowych drzew oraz malowniczego zalewu pozwala na relaksację nie tylko w trakcie zabiegów. Po udanej sesji w Gabinecie Kosmetycznym lub Masażu możesz udać się na powolny spacer i podziwiać piękno przyrody. Poczuj zapach runa leśnego, usłysz śpiew ptaków, zanurz stopy w rwącej wodzie. Taka indywidualna sesja spotęguje doznania rozpoczęte w SPA. Jej efekty mogą okazać się zdumiewające w szczególności dla osób, które nigdy nie próbowały takiej formy wypoczynku. Zamiast kolejnej wizyty w kinie, wieczoru spędzonego przed telewizorem czy dnia pełnego trosk – wybierz wizytę w podkarpackim SPA pośród lasów i jezior.

Schronisko w Dolinie Roztoki

Schronisko w Dolinie Roztoki

Schronisko w Dolinie Roztoki im. Wincentego Pola znajduje się na polanie Stara Roztoka, na wysokości 1031 m n.p.m. Położenie w ustronnym miejscu, w oddaleniu od uczęszczanych szlaków turystycznych sprawia, że w schronisku nie ma zazwyczaj tłoku i panuje zachwalana przez turystów kameralna atmosfera.

Czytaj więcej »

Muzeum Stylu Zakopiańskiego

Przy ul. Droga do Rojów 6 stoi zabytkowa, XIX-wieczna Chałupa Gąsieniców Sobczaków – jeden z najcenniejszych zabytków budownictwa ludowego w Zakopanem. Drewniana chałupa o konstrukcji zrębowej, z dachem krytym gontem, początkowo jednoizbowa, została wybudowana 1830 roku.

Czytaj więcej »
Dolina Starorobociańska

Dolina Starorobociańska

Dolina Starorobociańska jest największym odgałęzieniem Doliny Chochołowskiej, odchodzącym od niej na wysokości 1035 m n.p.m., w okolicy Leśniczówki TPN (dawnego schroniska Blaszyńskich). Górna część doliny opiera się na północnych zboczach Kończystego Wierchu (2002 m n.p.m.), Starorobociańskiego Wierchu (2176 m n.p.m.) i Siwego Zwornika (1965 m n.p.m.).

Czytaj więcej »

Dolina Pięciu Stawów

Dolina Pięciu Stawów stanowi właściwie jedną dolinę z Doliną Roztoki. Oddzielone są one ścianą stawiarską, z której spływa wodospad Siklawa i razem stanowią odgałęzienie Doliny Białki. Sama Dolina Pięciu Stawów ma długość 4 km, powierzchnię około 6,5 km2 i leży na wysokości 1625 – 1900 m n.p.m.

Czytaj więcej »

Kapliczki w Cichym

Na terenie całej wsi rozsiane są XIX-wieczne drewniane i murowane kapliczki. Przed wieloma z nich ustawione są ławeczki dla wiernych. Stanowią niewątpliwą ozdobę i dodają uroku wsi.

Czytaj więcej »

Dolina Iwaniacka

Żółty szlak z Doliny Chochołowskiej na Iwaniacką Przełęcz odchodzi w lewo z dna doliny,  około 100 metrów za Leśniczówką TPN. Początkowo, biegnąca razem ze szlakiem

Czytaj więcej »

Artykuł sponsorowany (reklamowy) / Materiał Partnera.