Wyjazd na narty: jak się do niego przygotować?

Wyjazd na narty zawsze wymaga precyzyjnej organizacji. Kto choć raz widział jak skomplikowanym – choć perfekcyjnie działającym – organizmem jest stacja narciarska, ten doskonale zdaje sobie sprawę, że to właśnie jej organizacja oraz przygotowanie całego wyjazdu decyduje o jakości naszego zimowego wypoczynku. Jak przygotować się do wyjazdu na narty? Pierwszym i najważniejszym krokiem powinno być znalezienie dobrego organizatora wyjazdów grupowych. Wprawdzie coraz częściej decydujemy się na wyjazdy indywidualne, jeśli jednak mamy do dyspozycji krótki urlop i nie mamy ochoty na wikłanie się w logistykę przygotowań, warto zaufać komuś, kto przetarł już szlak i oferuje idealnie sformatowane pakiety pobytowe. Wyjazd na narty z instruktorem w towarzystwie samych dorosłych to wspaniała okazja do nauki i odpoczynku.

Gdzie wyjechać na narty?

Zorganizowane wyjazdy na narty do specjalność Sztorm Grupy. Zorganizowany wyjazd na narty to bezpieczny i bezstresowy sposób na spędzenie urlopu w najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych kurortach Europy. Polecamy uwadze naszych klientów wyjazd do Kaprum w Austrii. Hotel w samym centrum miejscowości gwarantuje komfortowe pokoje, wyżywienie w restauracji oraz wliczone w cenę śniadania i codzienne sprzątanie. Lokalizacja obiektu w bezpośrednim sąsiedztwie lodowca Kitzsteinhorn oraz góry Schmittenhohe gwarantuje wygodę jeśli chodzi o dostęp do bazy narciarskiej. Nie ma wymówek – każdy dzień to białe szaleństwo na stokach. Nie tylko uczymy się, na obozy narciarskie dla dorosłych jedziemy także  ekipą osób średnio- i wysokozaawansowanych. Skupiamy się na zdobywaniu kolejnych stopni narciarskiego wtajemniczenia oraz na pokonywaniu własnych słabości. Stoki należą do nas! Niepewnym swoich umiejętności polecamy w ramach opcji dodatkowych szkolenie przez zawodowych instruktorów Sztorm Grupy (6 dni szkolenia po 3 godziny; 800zł/os).

 

Obozy narciarskie dla dorosłych

Urok obozu narciarskiego dla dorosłych polega na tym, że obok szusowania po stokach, zapewniamy sobie mnóstwo atrakcji 18+. Za program animacji odpowiada niezastąpiony Krzysztof Pakuła – animator, szantymen, bardzo uzdolniony aczkolwiek początkujący narciarz! Jego występy w basenach Tauren Spa bawią do łez. W programie wyjazdu mamy wspólne wyjścia:

  • 09.03.2019 PARTY GAMES AT CASINO w Zell am Zee
  • 11.03.2019 WINTER YOGA nad jeziorem Zell am Zee
  • codzienne APRES SKI na stoku!
  • rozgrzewające TAUERN SPA – baseny, sauny i atrakcje wodne

Dorośli w dobrze dobranej grupie bawią się wyśmienicie. Naszych klientów łączy narciarska pasja i zamiłowanie do aktywnego spędzania wolnego czasu. Wyjazdy na narty z polskojęzycznym instruktorem to nawet dla zaawansowanych szansa na doskonalenie techniki jazdy oraz poczucie bezpieczeństwa. Każdy, komu zależy na maksymalnie efektywnym wykorzystaniu ośmiodniowego turnusu na pewno skorzysta oferty jaką daje 138 km tras o różnym poziomie trudności: dla początkujących i dzieci, po ekstremalne szlaki dla najbardziej wprawionych i najodważniejszych miłośników nart i snowboardu.

Ekskluzywne wyjazdy na narty dla dorosłych

Kaprun uchodzi na najbardziej „polskie” miasteczko w austriackich Alpach. Obok fantastycznych warunków narciarskich znajdziemy tu doskonałą bazę gastronomiczną z międzynarodową i lokalną kuchnią, liczne wypożyczalnie sprzętu sportowego oraz Tauern SPA – baseny, sauny i atrakcje wodne.Ten ekskluzywny, pięknie położony kurort położony jest 1000 km od Warszawy, można więc dostać się doń w miarę szybko. To odległość m.in. sprawia, że wielu naszych rodaków wraca tu rokrocznie.

Wyjazd na narty do Kaprun ze Sztorm Grupą to okazja do spędzenia czasu wyłącznie w grupie osób dorosłych, które mają takie same pasje i na pewno znajdą wspólny język. Instruktor i jednocześnie opiekun grupy dba nie tylko o godziwą rozrywkę na stoku, ale także dopilnuje, by każdy uczestnik kursu przed wyjściem na narty wykonał ćwiczenia rozgrzewające i rozciągające mięśnie. Im mniej zaawansowana grupa, tym więcej uwag i wskazówek udzieli jej Instruktor: także w kwestii doboru sprzętu narciarskiego.

Wszyscy uczestnicy narciarskich wyjazdów grupowych dla dorosłych są objęci uberzpieczeniem SKI i NNW Signal Iduna (KL 20.000EUR, NNW 15.000PLN, OC 30.000EUR).

Dlaczego warto wybrać wyjazd zorganizowany?

Wyjazdy zorganizowane mają tę przewagę nad indywidualnymi, że organizator zdejmuje z naszych barków całą logistykę przedsięwzięcia. Jeśli wybieramy kogoś, kto zwiedził już chyba całą Austrię i Włochy w poszukiwaniu najlepszych stoków i miejsc do żeglowania po śniegu, możemy mieć gwarancję, że organizacja wyjazdu będzie perfekcyjna. Z ramienia Sztorm Grupy przygotowaniem wyjazdów grupowych dla dorosłych https://sztormgrupa.pl/index.php/oferta-zimowa/wyjazdy-na-narty/ zajmuje się Marek Waszczuk. Kaprun to jego największe odkrycie – stara się więc propagować obozy narciarskie w tym miejscu. Podczas zorganizowanego wyjazdu ceny noclegów są znacznie niższe, niż dla klientów indywidualnych i zawsze można liczyć na pomoc pracownika organizatora wakacji w górach. Sztorm Grupa oferuje nie tylko znakomite ceny wyjazdów i opiekę instruktorów, ale  zapewnia, że wyjazd dla dorosłych będzie faktycznie urlopem bez trosk i trudnych obowiązków.

Wszystko zgodnie z planem

Program wyjazdu dla dorosłych jest bardzo precyzyjny. Nie dlatego, żeby organizator chciał cokolwiek swoim klientom narzucać, ale dlatego, że nadmiar atrakcji mógłby spowodować decyzyjny stupor i przeciekanie czasu przez palce.

Obok wspólnych wyjść „na miasto”, w planie są oczywiście długie godziny białego szaleństwa oraz codzienne APRES SKI na stoku.

Jeśli nie musisz już sobie udowadniać, że umiesz zorganizować indywidualny wyjazd na narty. Jeśli chcesz zapomnieć, że perfekcyjnie zorganizowany wyjazd to naprawdę sporo przygotowań, wybierz wyjazd ze Sztorm Grupą. Jazda na nartach wśród ośnieżonych gór i cieszenie się pięknymi widokami ładuje życiowe akumulatory i pozostawia wspaniałe wspomnienia. Zorganizowany wyjazd na narty to najlepszy sposób na spędzenie urlopu w Austrii. Kierunek – Kaprun, jeden z najpopularniejszych alpejskich  kurortów narciarskich.

Muzeum Przyrodnicze TPN

Muzeum Przyrodnicze TPN (Tatrzańskiego Parku Narodowego) mieści się przy ul. Tytusa Chałubińskiego 42a, tuż obok ronda Jana Pawła II i informacji turystycznej. Na zalesiony teren otaczający muzeum wchodzimy przez charakterystyczną drewnianą bramę. Po przejściu nad Foluszowym Potokiem znajdujemy się przed drzwiami budynku mieszczącego ekspozycję.

Czytaj więcej »

Willa Poraj

Willa „Poraj” została wybudowana w 1887 r. w stylu szwajcarskim / tyrolskim, według projektu Fryderyka Kallaya. Jej pierwsza nazwa brzmiała „Marya”, od imienia pierwszej właścicieli Marii Makswaldowej, która prowadziła tu pensjonat do roku 1909.

Czytaj więcej »

Kalatówki

Polana Kalatówki położona jest w Dolinie Bystrej na wysokości 1185 – 1198 m n.p.m., a jej powierzchnia wynosi ok. 13 ha. Opadają do niej stoki Kalackiej Turni (1383 m n.p.m.) i południowo–wschodnie stoki Białego Grzbietu (łączącego Giewont z Krokwią), zwane Kalackim Upłazem.

Czytaj więcej »

Hotel Pod Giewontem

Drewniany budynek stojący przy skrzyżowaniu ul. Krupówki i ul. Nowotarskiej został wybudowany pod koniec XIX wieku. Od 1885 roku funkcjonował w nim Hotel Pod Giewontem – pierwszy w Zakopanem. Dysponował on 18 pokojami gościnnymi i licznymi udogodnieniami.

Czytaj więcej »

Schronisko Murowaniec

Schronisko Murowaniec położone jest na wysokości 1500 m n.p.m., przy wschodnim skraju Hali Gąsienicowej, pod Gąsienicowym Lasem. Pierwszymi obiektami na Hali Gąsienicowej służącymi jako schronienie dla turystów były dwie szopy przerobione pod koniec XIX wieku na altanę i kuchnię.

Czytaj więcej »

Artykuł sponsorowany (reklamowy) / Materiał Partnera.