Jak wybrać idealne miejsce na konferencję we Wrocławiu – kluczowe czynniki do rozważenia

Aby biznes mógł się swobodnie rozwijać, konieczne jest wychodzenia z nim naprzeciw klientom, kontrahentom oraz sponsorom. Idealną do tego okazję stanowi natomiast spotkanie, podczas którego można omówić główne cele i priorytety danej firmy, a także wdrażane strategie czy osiągane wyniki. Z tego względu tak licznie organizuje się konferencje biznesowe. Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca pod takie spotkanie, postaw na hotel Wrocław HP Park usytuowany w samym centrum miasta!

Co oferujemy przy organizacji konferencji?

Sala, w której odbywa się tego typu spotkanie musi być odpowiednio przystosowana. W HP Park zadbaliśmy o to w najmniejszych szczegółach. Nasze sale konferencyjne we Wrocławiu wyróżniają się dużą powierzchnią, dobrym nagłośnieniem oraz możliwością regulowania światła, zarówno dziennego, jak i sztucznego oświetlenia. Co więcej, są wyposażone w nowoczesne projektory i ekrany niezbędne podczas wyświetlania prezentacji, a także wysokiej jakości sprzęt TV/video oraz mikrofon. Oprócz tego hotel Wrocław HP Park zapewnia dostęp do szybkiego internetu. Nasze sale konferencyjne we Wrocławiu są obowiązkowo klimatyzowane, a więc pozwalają na komfortowy przebieg spotkania również wtedy, gdy temperatury za oknem bardzo wzrastają. Zanim zarezerwujesz jedną z nich, określ liczbę uczestników wydarzenia i dostosuj do niej właściwą powierzchnię pomieszczenia.

Dlaczego warto wybrać HP Park na organizację swojej konferencji?

Bez wątpienia miejsce, które wybierasz na swoje spotkanie biznesowe, ma znaczenie. Będzie świadczyć ono o prestiżu Twojej firmy. Nasz hotel to natomiast idealna przestrzeń na konferencje Wrocław. Przede wszystkim to elegancki obiekt z profesjonalną obsługą. Zaproszeni goście mogą skorzystać u nas również z komfortowych noclegów oraz restauracji. Ponadto, warto zwrócić uwagę na lokalizację. Hotel HP Park znajduje się bowiem w centrum miasta, a więc dojazd do niego nie powinien stanowić problemu również w przypadku osób, które na co dzień nie korzystają z samochodu. Już dziś postaw na nasz obiekt i zorganizuj profesjonalne konferencje we Wrocławiu!

Polana Olczyska

Polana Olczyska

Polana Olczyska położona jest na wysokości 1035–1100 m n.p.m. w Dolinie Olczyskiej, pomiędzy Nosalem (1206 m n.p.m.), Wielką Królową Kopą (1531 m n.p.m.) oraz Małym Kopieńcem (1167 m n.p.m.) i Wielkim Kopieńcem (1328 m n.p.m.), ok. 2 km od wylotu Doliny Olczyskiej.

Czytaj więcej »

Willa Hygea / Kasprowy Wierch

Willa została wybudowana w 1890 roku. Początkowo nosiła nazwę „Hygea” i funkcjonował w niej zakład wodoleczniczy („hydropatyczny”), a następnie sanatorium przeciwgruźlicze. Ponieważ sanatorium nie cieszyło

Czytaj więcej »

Willa Bajka

Przy ul. Sienkiewicza 12a, w otoczeniu drzew, stoi zabytkowa drewniana willa „Bajka” wybudowana w 1915 roku przez Leopolda Winnickiego (burmistrza Zakopanego w latach 1929 –

Czytaj więcej »

Równia Krupowa

Równia Krupowa to park położony w samym centrum Zakopanego, pomiędzy Aleją 3 Maja, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Nowotarską i ul. Stanisława Witkiewicza. Przez jego środek przebiega ul. Kościuszki. Pomysł stworzenia parku w centrum Zakopanego pojawił się już pod koniec XIX wieku.

Czytaj więcej »

Nosal

Nosal Szczyt Nosal (1206 m n.p.m.) położony jest pomiędzy Doliną Olczyską, a Doliną Bystrej w Tatrach reglowych. Sam szczyt jest skalisty i dość rozległy. Jest

Czytaj więcej »

Kino Sokół

Przy ulicy Władysława Orkana 2 w Zakopanem mieści się Kino Sokół należące do Towarzystwa Gimnastycznego Sokół. Kino jest wyposażone w nowoczesny ekran o powierzchni 78 m2 oraz nagłośnienie surround. Oprócz normalnych filmów Kino Sokół zaprasza na seanse 3D.

Czytaj więcej »

Artykuł sponsorowany (reklamowy) / Materiał Partnera.