Agroturystyka – gdzie szukać najlepszych ofert?

Agroturystyka jest coraz bardziej popularna wśród osób, które cenią spokój oraz aktywny wypoczynek. Dzięki powiększającej się liczbie miejsc, które oferują urlop agroturystyczny, można przebierać w wielu ofertach podczas poszukiwań. Warto skorzystać ze sprawdzonych stron internetowych, które są przeznaczone do wyszukiwania noclegów. Jedną z nich jest https://www.ruszajwpolske.pl/, gdzie znajdziesz najlepszą ofertę wielu gospodarstw agroturystycznych.

Atrakcje w gospodarstwie agroturystycznym

Często na terenie obiektu znajduje się wiele atrakcji, które umilają urlop oraz są jego urozmaiceniem. Pod linkiem: https://www.ruszajwpolske.pl/najpopularniejsze/1,index.html znajduje się 100 najpopularniejszych ofert w kategorii gospodarstwo agroturystyczne. Wśród nich do dyspozycji gości są liczne atrakcje typu grill, jacuzzi lub spa. Dodatkowo znajduje się plac zabaw, który jest świetną atrakcją dla dzieci.

W zależności od miejsca, gdzie chcesz się udać, możesz znaleźć kwaterę po regionie na stronie https://www.ruszajwpolske.pl/noclegi/kwatery.html. Jeżeli chcesz, aby gospodarstwo agroturystyczne położone było w konkretnej miejscowości, wystarczy, że wybierzesz ją z dostępnej listy. W wielu miejscach się dostępna wycieczki rowerowe, które umożliwiają zwiedzanie w aktywny sposób najbliższego otoczenia.

Gospodarstwo agroturystyczne – ułatwienia

W wielu agroturystykach wynajmowane są całe domki, a w nich do wyłącznej dyspozycji gości kuchnia, przytulne pokoje oraz osobne sypialnie. W ten sposób możesz odpocząć od zgiełku miasta oraz obecności innych osób. Nie musisz również martwić się hałasem. Pod linkiem: http://ruszajwpolske.pl/noclegi/mazury/agroturystyka/r,41,7,1,index.html znajdziesz gospodarstwa agroturystyczne na terenie Mazur, natomiast tutaj: http://ruszajwpolske.pl/noclegi/bory_tucholskie/agroturystyka/r,4,7,1,index.html w Borach Tucholskich. Zarówno w jednym jak i w drugim regionie znajdują się tanie noclegi, które umożliwiają spędzenie wolnego czasu w gronie rodzinnym niewielkim nakładem finansowym.

W skład gospodarstwa agroturystycznego często wchodzi stadnina koni. Można, po uzgodnieniu z właścicielem, spróbować swoich sił w jeździectwie. W ten sposób oprócz odpoczynku zyskasz nową umiejętność.

Specjalne okazje w agroturystyce

Jeżeli chcesz spędzić sylwestra w spokojnej okolicy, odwiedź stronę http://ruszajwpolske.pl/ofertySpecjalne/kaszuby/sylwester/r,10,14,1,index.html, gdzie znajdziesz ofertę noworoczną. Możesz również skorzystać z oferty jednego z tych gospodarstw agroturystycznych: http://ruszajwpolske.pl/kwatery/kaszuby/dziemiany/6471,index.html lub http://ruszajwpolske.pl/kwatery/kaszuby/stezyca/7702,index.html, które oferują usługi VIP. Natomiast jeżeli chcesz wybrać się na Kaszuby poza sezonem, skorzystaj z tej strony: http://ruszajwpolske.pl/noclegi/kaszuby/domki_caloroczne/r,10,17,1,index.html. Znajdziesz tutaj ofertę domków całorocznych.

undefined

Miejska Galeria Sztuki

Przy ul. Krupówki 41 znajduje się Miejska Galeria Sztuki im. Hr. Władysława Zamoyskiego. Obecnie galeria prezentuje dzieła polskiej sztuki współczesnej, ze szczególnym uwzględnieniem prac wykonanych przez artystów z Zakopanego i Podhala. Posiada własną bogatą kolekcję dzieł sztuki oraz organizuje gościnne wystawy.

Czytaj więcej »

Stary Tartak w Jurgowie

Nieopodal brzegu rzeki Białki znajduje się funkcjonujący do dziś zabytkowy, stary tartak napędzany kołem wodnym. Jest to jedyny zabytkowy obiekt przemysłowy w Jurgowie, który przetrwał

Czytaj więcej »

Willa Turnia

Przy ul. Kościuszki 9 stoi zabytkowa, ponad 100-letnia, willa „Turnia”. Niestety pomimo, że budynek jest wpisany do rejestru zabytków województwa małopolskiego od lat popada w ruinę. Willa została wybudowana w 1908 roku przez Jana Obrochtę w stylu zakopiańskim.

Czytaj więcej »

Chata Sabały

Chata Sabały, wzniesiona na przełomie XVII i XIX wieku, była domem rodzinnym znanego na całym Podhalu, legendarnego górala – Jana Krzeptowskiego, zwanego Sabałą. Zabytkowy, drewniany

Czytaj więcej »

Kościół w Jurgowie

W podhalańskiej wsi Jurgów stoi zabytkowy, drewniany kościół pw. Św. Sebastiana i Matki Boskiej Różańcowej wybudowany w 1675 roku, a rozbudowany na początku XIX wieku.

Czytaj więcej »

Willa Hygea / Kasprowy Wierch

Willa została wybudowana w 1890 roku. Początkowo nosiła nazwę „Hygea” i funkcjonował w niej zakład wodoleczniczy („hydropatyczny”), a następnie sanatorium przeciwgruźlicze. Ponieważ sanatorium nie cieszyło

Czytaj więcej »

Artykuł sponsorowany (reklamowy) / Materiał Partnera.